Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt egy kapcsolatom. Tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kapcsolatom. Tegnap kiderült, hogy velem csalta a Párját. A Párja megkérdezte, hogy velem romantikus volt-e srác. Miért volt fontos ez a Párjának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert lehet a párja ezt hiányolta
2022. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nem értettem, hogy mit számít ez.
2022. máj. 21. 23:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem inkább arra volt kíváncsi, hogy szerelmem is volt-e belèd a srác vagy csak egy lyuk voltál neki. Lehet ez alapjàn mèrlegeli a szakítást vagy az újrakezdést vele

2022. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszi a választ. Eléggé kiakadt ezen az egészen, ami nem csoda. Rettenetesen szégyenlem magam. Elmondtam mindent a Párjának, hogy tiszta legyen minden, ha a pasija nem volt vele őszinte. Ennek sose lett volna vége. A pasijának is elmondtam mindent, de ő nem fogta fel, hogy elveszítheti a Kedvesét. Minden más érdekelte a lebukásba, csak a Kedvese nem. Van egy chat, ahol mindannyian fent voltunk. A pasija folyton a chatet emlegette, hogy azt elveszíti. A Kedvesét sose hozta fel. Mindenki hibás volt, csak ő nem. 4 csaj tette tönkre, rajtunk vezette le. Amúgy az ilyen pasikra jellemző a féltékenység? Mert leugatott, hogy én se vagyok jobb, mert más pasikkal beszélgettem. Számonkért. Ő admin ezen a chat oldalon és beletud olvasni privát üzenetekbe. Mondtam, ha annyira bele tud olvasni a privátokba, akkor azt is elmondtam privátba, hogy van/volt pasim. Ő mi jogon kér engem számon, hogy más pasival beszélgetni mertem?

2022. máj. 22. 03:01
 5/10 A kérdező kommentje:
1 év 4 hónapig tartott. Amikor gyanakodni kezdtem, de a 'kapcsolat' elején is, folyamatosan kérdeztem, hogy van-e valakije. Ha alakul valakivel, akkor nem állok kettejük közé. Nincs senki, nem ismerkedik mással, szerinte komoly, ami kettőnk közt van, mert nem tekintget máshova. Mesélt az életéről, én is. Egyedül azt nem tudtam, hogy van Kedvese. Hétfőn kiderült, hogy társkeresőn is regisztrálva van a srác. Rettenetesen szégyenlem magam és undorodok magamtól. Nem állítom be magam, áldozatnak. Tudom, hogy én is hibás vagyok. Sose megyek ebbe bele, ha tudok a Kedveséről. És a lebukásába a srácnak csak a chat volt a fontos, hogy azt elveszítette. Ennyi jött le az egészből neki. Falon nem lehet ilyeneket kiírni, a Kedvese kiírta. A srác már toporzékolt, hogy róla beszél a chat. Ennyi jött le neki az egészből. Nem az, hogy megcsalta a Kedvesét. Igaz az miért is zavarta volna, amikor simán megcsalta több, mint 1 évig.
2022. máj. 22. 03:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem velem kellett volna megcsalnia. Mondtam, hogy senkivel nem kellett volna megcsalnia. Annyira nem jött át neki ez az egész. Kérdeztem mit tudtam én adni, amit a barátnője nem. Azt mondta, hogy erre nem fog választ adni, mert így intéztem ezt az egészet. Őt kellett volna megkérdeznem a kapcsolatukról. (a pasit) Mondtam, hogy te eddig is letagadtad. És sose lett volna ennek vége. Ment volna a hazudozás sokáig.
2022. máj. 22. 04:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülj hogy megszabadultál tőle.
2022. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ment volna a hazudozás így van. Te sokkal többet értél ebben a kapcsolatban mint a srác. Rámentél a lesre ugyan, de hát nem tudhattad, és utólag szerintem éretten kezelted a problémát. Ha legközelebb besípol a bíró már tudni fogod, hogy le kell jönnöd a pályáról.
2022. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as, ha nem kérdezek rá a barátnőjénél, akkor sose derül ki. Igen, igyekeztem. Ilyen kapcsoaltot soha többet. A csaj is éretten kezelte. Nem engem savazott.
2022. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kapcsolatot*
2022. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!