Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy Azahriah típusú gyereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Azahriah típusú gyereknek miért bocsátják meg még a megcsalást is? Aki meg ténylegesen normális srác annak meg nem is jut nő.

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 22. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Népszerű és helyes.
2022. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Ez legyen az ő gondjuk. Konkrétan lesz*rom hogy ki mit hogyan - a saját életem izgalmasabb. :D
2022. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Miért foglalkozol a proli emberi szeméttel? Mondjuk az a gáz, hogy később véletlenül összejöhetsz a felszínes kis ribizlikkel, de szerencsére a múlt elég hamar kiderül.
2022. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de nekem nem tetszik. Nehéz elhinni, hogy ekkora menő pasi lehet.
2022. máj. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Minden énekes, zenész, híresség félrekefél, pláne ha fiatal. Ez a szakma része, kb. mint a kőművesnek a malteroslapát 🙂
2022. máj. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyetlen olyan hozzaszas jott, ami valasz is a kerdesre. Pont az lett lepontozva...
2022. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
6. A prolik szoktak prolizni..
2022. máj. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Ezért.💵
2022. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon egyoldalúan látod.

Zshowtime most mosdatja a pál utcát, mert állítása szerint gyűlölet áradatot kapott a fijjú.

Szimpatizál vele, ezért védi, közben ő is tudja hogy amit pál csinált az a legalja, rocksztár élet ide vagy oda.

Ezzel nem lehet felmenteni valakit, sőt!

Ha valaki közszereplő akkor még inkább tudatában kéne lennie a lépéseinek.

Mindig ezt hangoztatja, de most hirtelen ez sem fontos, hisz ez csak egy botlás volt.

Ja, botlásnak hívni amikor a párod háta mögött szándékosan másba rakod a kolbászt, nem éppen etikus és helytálló megfogalmazás.

2022. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9.


Pedig ezzel én teljesen egyetértek… Szerintem is elítélendő amit csinált.


Csak engem most az a része érdekelt, hogy miért bocsát meg neki a nője is meg a közvélemény is.


Paul Street karaktere egy erkölcscsősz volt… Folyamatosan társadalmi kérdésekben osztotta az észt, etikai kérdéseket feszegetett és elítélt sok embert.


Erre most csinált egy ennyire védhetetlen dolgot, és rögtön jön a “nem vagyok példakép” szöveggel… Nekem kifejezetten fáj, hogy mind a csaja, mind a közvélemény ilyen könnyen megbocsát neki, csak azért mert már a botrány előtt megszerették.


Aki meg ténylegesen olyasmi személyiség amilyennek Paul Street mutatta magát, csak ahelyett hogy hangoztatná, a tetteiben mutatja meg (például úgy hogy sosem hűtlenkedne), arra általában azt mondják hogy egy lúzer és nem is jut neki csaj.

2022. máj. 23. 19:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!