Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondja a férjem, rámhajtot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a férjem, rámhajtott egy kollégám, szerintem meg csak haverkodik, hiszen foglalt, mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés
Sosem tesz szexuális témájú megjegyzést, nem ér hozzám, csak munkaidőben hív fel, ha ír is, az csak e mail, és hogylét felől érdklődésen , munka megbeszélésen túl nem ír másról. Jófej velem, szoktunk beszélgetni munkahelyi dolgokról, a gyerekekről, de pl nem vele ebédelek. Ezt hogy tudnám a férjemmel elfogadtatni? Az a baja, hogy a srác minden reggel és este is ír. De tényleg nem olyanokat. .Segítsetek.

2022. máj. 27. 11:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
A ferjednek van igaza. Nem huztad meg a kollagelitas hatarait, igy egyik fel fele sem egyertelmu, hogy meddig mehet. Ilyen szintu interakcio az biztos masoknal is kiveri a biztositekot. Ne erdeklodjon a hogyleted felol, egy informalis kapcsolatba az mar nem fer bele.
2022. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Kései Sirató ***** válasza:
62%
Írd meg a srácnak, hogy boldog vagy a férjeddel! Majd mutasd meg a férjednek!
2022. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

De ez nem informális kapcsolat, nem csak kollegiális, hanem barátság irányába sodródó. Nem csak szerelem és kolléga szint létezik...


Szerintem munkatársak lehetnek jóban egymással. De tény, hogy az első kétesebb jelnél le kell állítani a dolgot. Elmondásod alapján ilyen még nem volt, így a helyzet jó.

2022. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Az egy dolog, hogy nem olyanokat ír, de szereti ha beszélhet vele és szeret úgymond a közeledben lenni.


Ha még hetente 1x írna az ok, dehogy minden nap reggel-este...


párodnak igaza van most.

2022. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem, hogy szeret a közelemben lenni, de az nem lehet nemtől független, baráti alapú dolog? Amúgy amiket ír, nem tere-fere, van sok közös munka, s az eredményeket, fázisokat küldi el, csak ír bele pár sort, egy poént, ilyesmi. Nem privát okból ír. Minden levelet láthat a párom, mindig.
2022. máj. 27. 12:06
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem van egy bizonyos kor (kb 30+),amit követően egyértelmű hogy az ellenkező nem érdeklődése sohasem baráti alapú. Ha egy pasas nagyon haverkodik akkor meg akar dugni és ennyike. A férjed teljesen jól átlátja a szitut.
2022. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
A férjed már érzi,hogy ennek nem lesz jó vége.Kiváncsi lennék a kollegád párjára,vajon ő elnézi?
2022. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha fontos a házasságod, és szereted a férjedet akkor mihamarabb lezárod ezt a munkahelyi flörtölt. Nincs más opció.
2022. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Szépen lassan becserkészi magát, ha ezt hagyod
2022. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%

Nem édesmindegy hogy mit akar a kolléga, ha a kérdező nem vevő rá? Ti felnőtt emberekként válaszoltok? Voltatok már kapcsolatban?

Nekem nagyon fura lenne, ha a férjem is csak köszönne a kollégáinak és soha egy szót nem beszélnének. Pedagógus, körbe van véve nőkkel pedig. Tudom, most jön az, hogy akkor már biztos meg is csalt. Aha, persze. Ha neadjisten közeledne is felé egy kolléganője, őt én érdeklem, erről szól a bizalom. Nagyon nem oké amit a kérdésben szereplő férj csinál.

2022. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!