Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Mit tennétek? Ha elmondanátok hogyan?

Figyelt kérdés
Próbálok röviden és összeszedetten írni, de nagyon nehéz. Súlyos dolgot tudtam meg az egyik legjobb barátnőm férjéről. Közel 7 éve vannak együtt, 1,5 éve házasok és van egy 0,5 éves babájuk. De most megtudtam, hogy a férj a kapcsolat eleje óta csalta/csalja a barátnőmet. Voltak jelek, de mindent kimagyarázott és a barátnőmmel és mindannyiunkkal, az összes baráttal elhitette, hogy csak valaki szét akarja szedni őket stb stb. Sajnálom a barátnőmet, de nem akarom, hogy hazugságban éljen. Viszont nem tudom mit és hogyan kellene cselekednem. Esetleg próbáljak meg a férjjel, hogy álljon le, változzon meg? Lehetséges ez egyáltalán, ha végig hazudott neki? Köszönöm a tanácsokat, főleg ha tapasztalatotok van ebben.
2022. jún. 25. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos nem a férjjel beszélgetnék, hanem szólnék a barátnőmnek, és ő majd eldönti, hogyan tovább. Joga van tudni az igazat a férjéről.
2022. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%
Uh a napi családbontó megérkezett! Ki fogla megsínyleni ezt az egészet? Kérdem én? Nalátod. Ne kotnyeleskedjél bele más életébe mert úgyis te fogsz ráfázni
2022. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, mennyire jó barátnő. Ha nagyon, akkor elmondanám neki.
2022. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy az egyik legjobb barátnőmről van szó.
2022. jún. 25. 19:39
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
A családbontó nem a kérdező, nem a kommentelő, hanem a férj. Erről nem érdemes vitatkozni.
2022. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el neki. Férfiként mondom, hogy az ilyen nem fog változni. Akkor sem ha szólsz neki, hogy ejnye bejnye ezt nem kéne. Továbbra is csalni fogja és nem biztos, hogy fogsz tudni mindegyikről
2022. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
88%
Mondd el. Az ilyen gerinctelen féreg nem változik.
2022. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok, hogy nem fog változni? Ha valóban így van jobb lenne a barátnőmnek nélküle, de ha meg képes.. Nehéz helyzet.
2022. jún. 25. 21:52
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Honnan honnan...ismertem ilyet. Bepróbálkozott a barátnői körben is. Ott is volt gyerek, minden...
2022. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
85%
Nálam az 'exem' társkeresőkön figyel a mai napig.
2022. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!