Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tanácsot szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni azoktól, akiket megcsaltak, kiderült, de mégis együtt maradtatok. Szóba hozzátok a párotok hütlenségét?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb azon vagytok, hogy ha már megbocsájtottatok próbáljátok nem feltépni a sebeket?
2022. júl. 5. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

1, miért maradtál vele? Gyerekek? Vagy ennyire nincs önbecsülésed?

2, mármint nem tepned fel az Ő sebeit. Mivel te beszélnél még róla, neked ez még be se gyógyult :D ha ilyet tett, és együtt maradtatok, a minimum hogy meghallgat, és próbálja enyhíteni a fájdalmad

2022. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2022. júl. 5. 00:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele. Kezdj új életet enélkül a teher nélkül.
2022. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a sebek feltépéséről beszélünk, akkor a helyreállító munka nem lett elvégezve. Oké, hogy megbocsátottál, de a megbántottságoddal, a fájdalmaddal a bizalommal, és a megcsaláshoz vezető egyéb problémákkal mi lesz?


Amit most megbocsátásnak nevezel valójában arról szól, hogy megpróbáltok úgy tenni, mintha semmi sem történt volna. A megcsalás kiderülése egy sokk. Az ember ilyenkor arra vágyik, hogy bárcsak meg se történt volna, és igyekszik úgy is tenni. Ezzel szembeállítva nagyon csábító az a forgatókönyv, hogy ő megbánta, én megbocsátottam, minden rendben, nincs itt semmi látnivaló, az élet megy tovább.


Csak aztán ahogy a sokk elmúlik, jön az a hülye érzés, amit most érzel: hogy valójában semmi sincs rendben, a kapcsolat már nem ugyanaz. Ugyanakkor ha beszélni szeretnél róla, akkor jön a konfliktus, a szembenézés a fájdalommal, a félelemmel, a megbántottsággal, és legfőképp: a szakítás nagyon is reális esélyével.


Igen: én szemrebbenés nélkül feltépném azokat a sebeket, és csak akkor folytatnám a párkapcsolatot, ha sikerül rendesen begyógyítani őket. Ez nem lehetetlen, csak nagyon fájdalmas és nehéz feladat.

2022. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva az előző kérdést én lépnék!


Egyébként ezt nem nevezném múltbeli megcsalásnak, hisz az előző kérdésben azt írtad, hogy azt mondta a nejed, hogy fogadd el, hogy más fickókkal irogat. Ergó nem fogja abbahagyni. Ha ez neked nem fér bele, akkor lépj. Vagy kezdj el te is más csajokkal irogatni "csak úgy". Hogy reagálna?


Egyéb esetben sem bocsátanék meg egy múltbeli megcsalást, de vannak akik igen. Ilyen esetben viszont illene nem tépegetni a sebeket, mivel ha valaki őszintén megbocsát, az ne húzza elő újra meg újra a sérelmeit.


De ahogy írtam a ti esetetekben nem ez van. Nemhogy megcsalt hanem folyamatosan megcsal a nejes még most is. Te meg vagy elfogadod ahogy ő mondta, vagy nem és elválsz. Ez már csak rajtad áll

2022. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kerdesedre valaszolva, engem megcsaltak egyutt maradtunk, es nem egyszeri tortenet volt.. :) nem volt egyszeru vegig gondolnom de azt tudom mondani hogy Parom igyekezete meg kettonk kozti teljes!!! Oszinteseg sokat segitett - maskepp szerintem nem is lehetett volna.


A masik kerdesedre a valasz, pedig irkalasig olvastam, en sem szeretem

Ha utanam olvasnak, annak ellenere ha epp csak pletykapartyt tartunk a baratnojmmel. Ideges leszek tole, szamomra fojtogato, DE, mara redukaltam az embereket az eletembol, a parommal mar tulontul oszintek vagyunk a masikhoz, inkabb az lehet a gond nalatok hogy van olyan tema a kapcsolatotokvan amit O ugy erez nem tudja veled megbeszelni.


Na nalunk mar egy kis noi pletyka is ilyen amit Parommal beszelunk ki. 😅

- pedig latom rajta hogy nem erdekli, de megis probal ea erdemben valaszolni mert tudja hogy nekem ez “””fontos””” ha mar felhoztam. :)

2022. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Vele marad mert egy semmirevaló nő az ilyen
2023. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bizalom nem all helyre es tovabbra is megmarad a megcsalt felben a serelem es a szorongas, en nem tartom lehetsegesnek, hogy ott egy egeszseges kapcsolat megmaradjon.
2023. márc. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sok minden befolyàsolhatja sz egészet, pl. ha gyerekek vannak, akkor elsôsorban a gyerekeket nézi az ember és „elnézô“ egy bontlàs miatt „szemet huny“.
2023. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Nem maradtam vele. De az élet keményen megbüntette.
2023. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!