Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Feleségem rajtakaptam, hogy irogat valakivel. Szembesitesnel persze eloszor tagadott, aztan ahogy sorakoztattam a bizonyitekokat bevallotta, hogy igen, irogat, de ez olyan, hogy el kell fogadnom, hogy vannak dolgok, amiket nem velem akar megbeszelni. De semmi fizikai dolog nincs. Persze telefonjat nem mutatta meg, nem akarta tisztazni magat, hogy mirol folyt a téma. Persze tudom, hogy olyan reszhez ertek, ami mar boven nem a lecsofozes rejtelmei voltak. Most itt allok, talan felszarvazva. Beszeltunk rola, de szerintem felbehagytuk, szerinte megbeszeltuk a tortenteket.
2022. jún. 11. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg a virtuális megcsalás is megcsalás.

Ha nem veled beszél meg mindent, az baj. Igenis a párom a barátom is.

Ha titkolni való van, régen rossz.

Nyilván a veled való problémáit sem veled beszéli meg.

2022. jún. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igy gondolom en is! Szorol szora.

Merre mozdulnal ebbol a helyzetbol?

2022. jún. 11. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok a férjemmel
2022. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Valni kell, egyertelmu hogy meg a kis kelyes tapogatozas megy, aztan mar csak egy szikra ( vita, veszekedes, par napos kulfoldi ut, vagy masik felrol egy kicsit nagyobb csabitas ...) kell es lesz ott mas is. Egyertelmu hogy ennek nem lesz jo vege, itt mar nem lehet egy kapcsoaltot megmenteni.
2022. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természet dolga.

Az enyém olyan, hogy nagyon szerelmes voltam, de amikor észleltem a jeleket, odafigyeltem. Amikor már kétségtelen volt, feldühödtem, és a méltóságomon esett sérelem felülírt minden pozitív érzelmet, kötődést. Azonnal lerúgtam magamról az egészet.

2022. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Je van férfi akit érdekel a felesége?
2022. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert nem.mindegy, hogy kivel, miket irogat. Ha csak kollegakkal beszelget, azert az nehogy megcsalas legyen mar. Ha ismerkedik, flortol, az mar problemas, mert ha meg konkretan nem is megcsalas, akkor is itt kezdodik. Ha nem mondja el, hogy kivel es mit irogat, az valoban tobb, mint gyanus.
2023. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!