Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettel mar bele a hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettel mar bele a hazas munkatarsadba? hogyan alakult?

Figyelt kérdés
nagy dillemmaban vagyok...ha valakivel lehetne rola beszelni, megkoszonnem. En no vagyok, szingli, neki van csaladja, nem tudatosan tortent, de amit kivaltunk egymasbol, az hihetetlen. De senkit nem szeretnek tonkretenni, viszont nem tudok nem o ra gondolni es o is ugy van vele, hogy miert nem talalkoztunk kicsit hamarabb. Most mar zurosebb, a feltekenyseg miatt sokat hisztiztem, o is behuzta a kezifeket emiatt es nem tudom mi legyen.
2022. júl. 6. 11:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Na jó,ez mellébeszélés.Attol lehet jó apa,hogy elválnak és szereti és foglalkozik a gyerekkel!Nem attól lesz jó apa,hogy hazamegy ,és hazudik az egész családnak!Közben meg veled kúr.
2022. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom mire akarsz várni. Nyilván nem fogja elhagyni a családját a gyerekei miatt főleg.

Nekem volt ilyen. 2 évig ez ment. Egy gyárban dolgoztunk együtt.

Én szingli voltam. Neki gyerek stb

2 évig ment a flört, a csókok, munka előtti találkozók, érintések titokban, céges buli után nálam aludt stb stb

Ugyanazt éreztem/ éreztük amit te leírtál.

Sokszor szapulta a párját, a kapcsolatát stb

De tudtam hogy akármit is érez és mond, soha de soha nem fogja otthagyni a családját mert a fia mindennél fontosabb neki.

Tudtam hogy sosem leszek első az életében. Ha 10 évig dolgoztam volna azon a munkahelyen akkor 10 évig ment volna ez , abban biztos vagyok. De 2 év után felmondtam, vége lett, elköltöztem és azóta kB nem is beszéltünk.

2022. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
24%

Tudod ami foglalt az tabu.Én az ilyesmit egyáltalán nem tudom elfogadni.

Azt írod nem akarod a családját tönkretenni.Akkor miért teszed?Miért Nem tudsz parancsolni magadnak ha már ő egy undorító alak!

Legalább benned kêne emberség legyen.Elsem szabadott volna kezdödjön bármi is nem hogy fojtatni.

Ha majd férjnél leszel és veled ezt a párod megteszi gondolj a saját multadra!

Tudod az én páromnak is van olyan hölgy ismerőse aki szinte megőrül a nős pasikért ez a sportja.Imádattal mászik bele az életükbe és teszi tönkre a házasságukat.Mi jó van ebben nem tudom.Én a helyedben mindent megtennék hogy még véletlenül se találkozak vele.

Keres szigli pasit más életét hagyd békén.

2022. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
78%
Azért kedves utolsó,hiába mászna be a nő ismerosotok,házas bér ágyába,ha nem lenne rá vevő a házas ember😀
2022. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó van egy olyan szólás mondás Ha nincs K..Va Nincs kurafi!

Lehet ugyan vitatkozni melyik van elöbb.

Lényeg aki foglalt tartsuk tiszteletben!

Szaladgál elég szalma mind két nemből.

Ott is az effajta kiélhetné magát

Csak az a baj hogy a trófea megszerzését kíséri valami féle mámor

Egy ideig de mint tudjuk ideiglenes mert hát ők csak K.ró partnerek.

Mindegyik pasi lógó orral visszakönyörgi magát a tisztességes feleség mellé mert ott érzi magát biztonságban.

Az efféle nő megérdemelten pofára esik. Megérdemelten!

2022. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én is haza vagyok,2 gyerekkel!De nagyon szomorú lennék,ha csak azért nem kurna félre,mert a nők elhatjak.
2022. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Az én esetem kicsit más (mindketten házasok vagyunk).

Ne hisztizz-féltékenykedj és tapadj rá mert el fogod üldözni magadtól.

Ha egy kicsit távolságtartóvá válsz, kiderül hogy szeret-e annyira hogy veled képzelje el az életét a későbbiekben. Ha keres akkor reménykedhetsz, ha nem keres akkor lépj tovább, vagy fogadd el ami megadatik és élj a mának.

Nem ő lenne az első pasi aki elválik egy másik nő miatt és nem is az utolsó. Minden csoda három napig tart.

2022. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

16/Tökêletesen igazad van.A szómorú hogy a feleségek ezt megbocsájtják

Itt ha tovább akarnák lépni ezzel sem értek eggyet mert ami ilyen mélységig megromlott hagyni kell a fenébe.

Kutyából szalonna sose lessz!

Inkább én úgy látom ezek a hölgyek nem tudnak egy stabil párkapcsolatot teremteni így ráakaszkodnak nős férfiakra valami beteges módon.Mert a szerető szerep tökéletesen működik.De itt jön a de ha nem egy gusztustalan nulla ebbe sose megy bele.Egyik fél sem különb a másiknál Itt csak az elszenvedő házas felet lehet sajnálni akinek páros lábbal kéne fenébe rúgja kedves férjét.

A vicces az lenne mikor kiderül utána a szerető sem elég jó!Őt is ez a sors várja de már megérdemelten

Csak annyít hogy ne csak a férjeket szapuljuk van ilyen gusztustalan feleségnek titulált K. is!

2022. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%

Én leszek a közellenség, na de hát leírom.

Egy munkahelyen dolgoztunk, én férjnél, neki feleség és 2 gyerek.

10 év korkülönbség. Amikor megláttam volt egy furcsa érzésem amit nem tudtam kiverni a fejemből, olyan mintha már ismerném.

Elvált, én is. 3 éve együtt vagyunk, a gyerekek imádnak idejönni annak ellenére, hogy az anyjuk mit mond.

Hogy megbántuk-e? NEM!

Persze várom a kommenteket, hogy majd engem is megcsal és, hogy bla bla....ha így lesz is megérte az a boldog amit eddig adtunk egymásnak és amit fogunk....

Nekünk ez tényleg az az igazi szerelem volt.... A törtlnethez hozzátartozik, hogy neki 20 éves kihűlt kapcsolata volt, pénzéhes feleséggel, nekem meg unalmas és kiüresedett házasság. Az, hogy a férfi nem lép soha, az csak általánosítás. DE!!!!!

Nagyon megviselt annó lelkileg és sokat is változtam emiatt... nyomott hagyott bennem a sok szenvedés és már kevésbé vagyok toleráns úgy alapból úgy általánosságban mindennel.

Ha ő az igazi akkor azt tudni fogod, én éreztem. Ennyi. Jöhetnek a megcsalt feleségek kommentjei, hogy mekkora kva vagyok!!! :)

2022. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 19. A mi sztorink is hasonló.

Nekem egy félig komoly kapcsolatom volt míg a 10 évvel idősebb férfi kollégám házas volt. Ő első látásra belém szeretett, nekem idő kellett mire észrevettem őt. A lelki társukat találtuk meg egymásban.

Nekik is a közös gyerek, ami miatt nehéz volt, de ő egyből komolyan gondolta velem, míg én lazábban vettem, hiszen gondoltam úgysem lesz több. Pár nappal az első csók után már beszélt a feleségével, hogy válni akar. 1,5 hónap múlva mentek ügyvédhez. Lassan haladt a dolog de révbe értünk. Hamarosan megszületik a közös gyermekünk is.

2022. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!