Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettel mar bele a hazas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettel mar bele a hazas munkatarsadba? hogyan alakult?

Figyelt kérdés
nagy dillemmaban vagyok...ha valakivel lehetne rola beszelni, megkoszonnem. En no vagyok, szingli, neki van csaladja, nem tudatosan tortent, de amit kivaltunk egymasbol, az hihetetlen. De senkit nem szeretnek tonkretenni, viszont nem tudok nem o ra gondolni es o is ugy van vele, hogy miert nem talalkoztunk kicsit hamarabb. Most mar zurosebb, a feltekenyseg miatt sokat hisztiztem, o is behuzta a kezifeket emiatt es nem tudom mi legyen.
2022. júl. 6. 11:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
5%
Irj
2022. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Úgy szokott alakulni, hogy pár hónapig orrba-szájjba kefél majd közbe etet, hogy már válófélben van a feleségétől. Aztán egyre elviselhetetlenebb perszóna leszel, egyre jobban rátelepszel, ő meg megpróbál lekoptatni. Aztán kiderül minden, ő visszapitizi magát a feleségéhez, téged mindenki egy hibbant ribinek fog tekinteni(nem alaptalanul), aztán a feleségével boldogan vigyorogva fityiazt mutatnak neked.
2022. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, távol tartod tőle magad! Ha van rá lehetőséged, akkor válts munkahelyet. Csak magadat teszed tönkre hosszabb távon.

Gondom ő nem akar elválni, ahogy ez az esetek többségében lenni szokott. Neked meg éveid mennek rá, és te szívod meg az egészet a végén. Hallgass rám, nem véletlenül mondom!

2022. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%

Már a kérdés is rossz. Szerettem bele házas kolléganőbe, el is vált. De nem volt gyerek... A kérdés helyesen: családos munkatárs!

Ha tudni akarod ő kezdeményezett, és utólag kiderült hogy eleinte egyáltalán nem gondolta komolyan, míg én az első perctől kezdve, majd fordult a dolog.

De visszatérve rád. Ez a tipikus esete annak amikor két szerencsétlen egymásra talál és a lehető legjobb ilyenkor kihasználni az egyedülálló kis pitsát. A csávó nyilván csak jobb híján belement a családba... hogy legyen valami háttere. Te meg a kutyának sem kellesz. Ha legalább az egyikőtök normális lenne, ez az egész fel sem merül.

Kívánom hogy neked legyen mihamarabb normális agyad, és sajnálom hogy béna vagy párkapcsolatban, valahogy fejleszd magad de sürgősen! Különben ez csak kihasznál majd jön egy ugyanilyen következő...

2022. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

kedves utolso, nem hinnem hogy ket szerencsetlen emberrol lenne szo. Megesik az, amikor megismersz valakit es minden passzol, illetek egymashoz, mukodik minden. Csak az idozites rossz, mert van aki elsieti a hazassagot es utolag ismeri meg azt, akivel tenyleg passzol. Nincs szo kihasznalasrol, hogy szexre kelljek. Csak hat ott vannak a gyerekek.


Persze tudom, hogy van aki vagyik ujdonsagra es bele megy egy kalandba, viszonyba, de nem vallna, vagy csak a szex hianyzik neki.

2022. júl. 6. 11:31
 6/40 A kérdező kommentje:
mar probaltunk szakitani, mert nekem igy nem megy, de nem tudjuk elengedni egymast...es nem kivanom senkinek se, hogy megtalalod a szamodra tokeletes ferfit, es akkor nem tudsz vele lenni.. esetleg, ha a gyerekek megnonek
2022. júl. 6. 11:34
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, akkor miért nem őt kérdezed meg ,hogy O mit érez.Ha ugyanezt egy élet van nem több.Dontson.De ha nem dönt,ugye egyértelmű a dolog.
2022. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a családot miattad otthagyni, csak szerető leszel, ami egy nagyon húzós pozíció hosszú távon. Tudom, szereted….:(
2022. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanezt érzi akkor mi a kérdés?Lépni kell ,minden csoda 3 napig tart.De ha ő behúzta a féket, akkor nem akar lépni
2022. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
ugyan ezt erzi, es o is szenved, de o egy jo csaladapa, a gyerekeket nezi, hogy mit fognak erezni, ha o nem megy haza :( en tudnek varni ra meg, csak szeressen, de most fel, hogy igen bele vagyunk melyulve, tudja hogy el tudnam ""csabitani"", s tudatosan huz egy hatart
2022. júl. 6. 12:19
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!