Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít a kapcsolat elején vagy még el kell nézni?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyunk együtt, lassan egy éves lesz a kisbabánk. Nemrég tudtam meg, hogy mielőtt összejöttünk, bele volt zúgva egy csajba, sőt az alábbi esetet is. Amikor mi már rendszeresen találkoztunk, (bár nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk, én annak vettem) akkor volt egy spontán házibuli amire a párom elment. Ott volt ez a csaj és állítólag a párom ott lebzselt körülötte folyton. Iszogatott is és egyre bátrabb lett, bókolt a csajnak, simogatta a derekát, egyszer megcirógatta a fenekét. Aztán később nagyon közel állt már hozzá és ilyeneket mondott a csajnak, hogy tündérszépnek látja és legszívesebben felrakná az asztalra, hogy megmutassa mennyire akarja őt régóta és mindjárt szét fogja csókolni. Ezt sokan végighallgatták. A csaj állítólag a mellkasánál fogva eltolta de közben nevetett. Külön látták őket elmenni de egész este flörtöltek.

Ezt mind egy olyan ismerősöm mesélte aki ott volt és adok a szavára. Rég találkoztunk és amikor kérdezte, mióta vagyok együtt a párommal, meglepődött pont a fenti eset miatt. Azt mondja nem akar rosszat de akkoriban szinte minden haverja tudta mennyire odavan azért a csajért.

Nekem ez mind nagyon rosszul esett mert akkor én már javában szerelmes voltam belé. Az összeköltözést is én hoztam fel, miután pedig a baba becsúszott, reménykedtem hogy megkéri a kezem de semmi...

Megalázva érzem magam amiatt a csaj miatt. Szerintetek ez megcsalásnak számít már? Jogosan kérném számon?


2022. júl. 26. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne a csajra haragudj, és ne miatta érezd magad megalázva.
2022. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk tinikorunkban volt hasonlo

Velem randizgatott szexelt aztan tortent olyan hogy igy ráhajtott egy masikra, "vadul", aki amugy elhajtotta őt.

Hát én otthagytam a p.csába. 10 év mulva jöttünk össze újra és próbáltuk meg újra.

Hát már nem csinál ilyeneket(ugy néz ki tanulékony), tartása már rendesen van, de a flörtök nőlesések még mindig megesnek.

Annyiban változott csak szerintem, hogy ma már csak gondolja, de nem mondja ki az ilyenjeit.

Mellesleg ismét ki lesz dobva.

Ezzel szoktunk poénkodni is hogy akkor ismét 10 év mulva majd folyt köv.

2022. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1: Nem haragszom a csajra, csak úgy érzem magam mintha a ló helyett szamár lettem volna. De jogosnak kérném számon a páromat?
2022. júl. 26. 15:56
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Szerintem felesleges.ugyis szépitené tagadná meg jönne a neked tetszo válaszok, csak te kellesz csak téged szeretlek stb


Ezekkel ki lennél segítve?


Eső után köpönyeg. Nalam legalábbis semmi értelme az utólagos magyarázkodásoknak nincs. Vagy lenyelem elfogadom, hogy igenis meg akart húzni mást és vad csődörként ostromolt mást, amikor én jelen voltam az életében és ezzel együtt tudok élni, vagy nem.

A kozmetikázásai rólam leperegnek.

2022. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Számomra ez már megcsalás lenne.
2022. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez semmi. Már csak a régmúlt. Nem kell vele foglalkozni.
2022. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok együtt, úgyhogy nem.
2022. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
A lánykérést buktad
2022. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

4

Pont ez esik rosszul mert úgy hangzott, hogy ezt a csajt is vadul ostromolta. Mert visszagondolva a legelejére nem éreztem ilyen vadságot, hogy megőrülne értem. :(

2022. júl. 26. 19:03
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Több dolgot nem értek ebben az egészben, de nem csak a párod viselkedésre gondolok, ami finoman szólva is gaz…
2022. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!