Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokéves (10+) kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokéves (10+) kapcsolatban felmerül a gyanú, hogy a párod megcsalt az eslő időkben. Akarnátok tudni az igazat, vagy nem?

Figyelt kérdés
17éve vagyunk együtt, az elején sokszor féltékeny voltam, de mindig minden ki lett magyarázva és már én is elhittem, hogy hülye vagyok. Aztán változtunk, felnőttünk, és teljesen rendben ment a kapcsolatunk, én tudtam bízni, elengedtem a féltékenységemet, full tökéletes kapcsolatunk volt. Házasság, gyerekek, stb.. És most egy fél mondatból (egy ismerősünktől) felmerült bennem a gyanú, hogy mi van, ha nem én voltam a hülye? Ha valóban csajozott mellettem? Akarom egyáltalán tudni? Menjek utána és derítsem ki? Vagy hagyjam a fenébe, hisz fiatalok voltunk, rég volt, és már nem az az ember van mellettem...?

2022. júl. 13. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha most, 17 év után minden rendben, harmonikus, jó kapcsolatban élnénk, akkor én nem akarnám tudni az ennyire régi dolgokat. Mi értelme lenne? Változna valami? Nem hiszem. Ráadásul ahogy írod, egy fél mondat alapján gondolod, hogy volt valami, simán lehet, hogy csak félreértettél valamit.
2022. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mi értelme lenne? változtatna-e valamin? Igen, az azt jelentené hogy az eddigi életem egy kib@szott nagy hazugságra épült, rettentően összetörnék, csalódott lennék.. S hogy fel tudnék-e állni egy ilyen megrázkódtatásból nem tudom...


Nem értettem félre :( és összerakva egy akkori emlékkel egyértelmű... Szóval bonyolultabb a sztori, itt nem egy megbotlásról van szó, hanem több kalandról...


de ha azt mondom, hogy 10 éve minden oké köztünk, és nem akarok utána menni a történteknek akkor meg bennem marad ez a bizalmatlanság.. Ezt hogyan dolgozzam le?

2022. júl. 13. 11:25
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Igazából ennyi idő után lexarnám. HA jó a kapcsolatunk azóta is
2022. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném tudni és lesz.rom, ha régen volt. Ennyi erővel most is félremehet, ami majd ha kiderül 10 év múlva, mondjam azt, hogy nem érdekel, régen volt? Hát nem.
2022. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akarnám.
2022. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a tudatlanság boldogság, de az ember jelleme nem változik ilyen szignifikansan. Tehát ha akkor megcsalt és nem derült ki akkor simán lehet, hogy most is szrrá csal a hátad mögött. Én akarnék tudni róla.


24N

2022. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem attól függ hogy mit jelentett a "megcsalás" pontosan. Ha csak flörtölgetet, max 1x csókolózott valakivel a randizgatós időszakban azt inkább nem akarnám tudni. Ha lefeküdt mással, fix viszonya volt vagy hasonló, azt viszont igen és szakítanék.
2022. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Ha most boldog vagy, akkor én nem tenném tönkre, magam miatt, nem a párom védelme miatt. De úgy érzem ez nem hagy nyugodni téged. Apám kettős életet élt 13 évig, volt egy másik nő, akinek gyereke van tőle. Nem ezért váltak el, ez később derült ki. Mai napig gondolkodom sokszor, hogy anyám helyében mit tettem volna, észrevettem volna-e. Hogy jobb-e így, hogy más miatt váltak szét? Vagy mi lett volna, ha boldogok együtt, de ez kiderül, akkor együtt kellett volna maradniuk?

Nehéz döntés, mérlegre kell tenni, hogy abban az esetben, ha kiderül, hogy igazad van, valóban te vagy a nyertes?

2022. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

A baráti társaságunkban van egy házaspár. 25 éve házasok, nagyon fiatalon jöttek össze. A férj mindig is féltékeny volt a feleségre, néha meggyanúsította, hogy ezzel-azzal biztos félrelépett a baráti társaságban. Bizonyítéka sosem volt és a feleség hiába állította, hogy nem volt hűtlen, ez végigkíséri a házasságukat. Már felnőtt gyerekeik vannak és a férj néha még mindig azon rugózik, hogy a feleség vajon megcsalta-e 23 évvel ezelőtt vagy sem.


Ennek így baromira semmi értelme, csak mérgezi a házasságot, a házastársakat, a gyerekeket.

2022. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Ne akard tudni. Ha megcsalt , akkor azért lesz vége, ha nem akkor a bizalmatlanságod fogja beárnyékolni
2022. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!