Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? 20/F

Figyelt kérdés
Na szóval van egy 1 éves párkapcsolatom.nagyon szeretem a barátnőmet és minden nagyon jó köztünk. Csak titokban más lányokkal írogatok Tiktokon meg instán. Küldünk egymásnak meztelen képet akár videót. De a szexchatig nem lennék képzés elmenni. Nem akarok találkozni egy lánnyal se. Mert szeretem abarátnőnet és nem tudnák más nőhőz érni.
2022. aug. 4. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez már az.
2022. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Az a megcsalás, amit a párod annak tart.


Bár szerintem tudod te nagyon jól, hogy ez az, okkal csinálod a háta mögött, mint egy gusztustalan féreg.

2022. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha szereted és tiszteled a barátnődet, akkor mondd ezt el neki.
2022. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki ezeket a beszélgetéseket, majd ő eldönti
2022. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd meztelen képeket küld magáról más fasziknak. Szerinted ez megcsalás?
2022. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

A megcsalás az, amikor már felteszed magadnak ezt a kérdést, mert tudod, hogy amit csinálsz, nem helyes.


A megcsalás nálam már ott kezdődik, amikor "úgy" gondolok másra. Mivel nálam az érzelmektől lesz egy kapcsolat az, ami. Az én szememben egy hónapokig, évekig húzódó érzelmekkel teli flörtölés - akkor is, ha megáll az ilyen meztelenkép-küldözgetésnél - sokkal rosszabb, mintha egyszer megtörténik a dolog, aztán másnapra elfelejtem a nevét is. Vagy meg se jegyzem.

2022. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem megcsalás konkrétan, de szakító ok. Nekem legalább is.
2022. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem már a meztelen képek küldözgetése is egy beteg aberráció. Bár azt mondják hogy trendi, sőt a szivárvány alatti világban az aberrációk a követendő példák. Szóval haver hajrá, légy trendi, a kulturált hagyományos viselkedés az ultra gáz! Nem?!
2022. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" nagyon szeretem a barátnőmet" miközben ilyeneket csinálsz, és hogy nem szakad rád a plafon? Itt sehol nincs szerelem részedről, de meg csak baráti szeretet és tisztelet sem. Ez konkrétan szakító ok.

Az expasim csinált hasonlókat a hátam mögött, azonnal kidobtam. Undorító.🤮

2022. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd külden nekem ilyen kèpeket, nem haragudnàl rá? Mert akkor kèrnèk egy elèrhetősèget...
2022. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!