Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tartanak szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartanak szeretőt?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem akik szeretőt tartanak/tartottak. Miért? Hogyan alakult ki? Nem rossz így a párod szemébe nézni? Nincs lelkiismeret furdalás soha?
2022. aug. 13. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szingliként is lehet szeretőt tartani.
2022. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nincs neki, azért csinálja. Naivitás azt gondolni, hogy az emberek úgy tesznek valamit, hogy tisztában vannak vele, hogy rossz. Magának senki nem csinál rosszat tudatosan. Szóval őt nem zavarja, szerinte így JÓ.
2022. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha, én meg szoktam maszturbálni és nem szőrös a tenyerem, kopasz se vagyok és még a spermám se fogyott el, de még motiválatlan sem lettem.
2022. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szerető helyett inkább recskázok. Azt ér, vagy az is megcsalás?
2022. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Ha az megcsalás, akkor a pöcsmosás is az.
2022. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem terveztem. Igazából egyáltalán nem terveztem már semmit, olyan durván mély depresszióban voltam. Elmentem otthonról és nem tudtam, hogy hazamegyek-e még vagy mi lesz.

Felhívtam a 20 évvel ezelőtti exemet, akivel valamilyen szinten tartottuk a kapcsolatot, tudtunk egymásról, néha beszéltünk. Hogy itt és erre járok, ha akar látni. Mindenféle hátsó szándék nélkül. Másnap tényleg összefutottunk, megöleltük egymást, beszélgettünk egy órát, és olyan érzés volt mintha kisütött volna a Nap. Mintha az utolsó pillanatban kihúzott volna a víz alól.

Ennek több mint egy éve.


Azóta is ő adja az energiát az itthoni túléléshez (alkoholproblémás és kicsit amolyan lelkileg bántalmazó, uralkodó férj, 4 gyerek, közülük a legkisebb sérült...).

És igen, amikor találkozunk - ritkán, kb havonta - akkor van sok (és számomra tökéletes) szex, de a kapcsolat lényege a lelki támogatás, a szeretete, a rajongása, az hogy önbizalmat ad, végre NŐNEK és élőnek érzem magam. Szóval a SZERETŐ szónak a valódi, eredeti jelentése az, ami nálunk van.


Van -e lelkiismeret-furdalásom?

Van, ha arra gondolok hogy ha a férjem nem jár félre, akkor ez neki biztos rossz érzés.

De nincs, ha arra gondolok, hogy nélküle már lehet, valami kamion alatt lennék kilapulva.

2022. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van sok férfi és nö is,aki a szexért lép félre. Kielégiti az igényeit. Férfiak akik ezzel polirozzak az egojukat, mert nem érzik magukat férfinak mas téren stb. De van olyan is ahol kialakul. Amikor olyat kap meg az ember a szeretőtől amit otthon nem. Es itt nem csak szexről beszélek. Vannak férfiak is, akik érzelmileg csaljàk a feleségüket. Összegzés, szerintem az igény kielégitése, amit nem kapsz meg a hàzassàgban. Illene tudni viszont, hogy minden tönkrement hàzassàghoz 2 ember kell. Es a megcsalàs a végeredmény. Nem azzal kezdődik egy pàrkapcsolati probléma. Nem mindig csak a megcsalo a hibas. A parkapcsolat igen komplex dolog.
2022. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!