Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az nem durva ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem durva ha valaki nem veszi észre, hogy szeretőt tartanak mellette?

Figyelt kérdés
Szerintem a jelek meg a profi szinészeknél is megvannak. Szerintem tényleg csak az nem veszi észre aki nem figyel a párjára vagy nem ismeri.
2021. máj. 2. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Lakótársak nem veszik észre.
2021. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Vagy nem akarja észrevenni. Ilyen is van.
2021. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem veszik észre, mert nem akarják észrevenni. Ők azok akik még akkor sem hiszik el, ha látják. Volt egy ilyen pár ahol még tettenérés is történt, de a megcsalt fél úgy csinál azóta is, mintha semmi nem történt volna.
2021. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm is ilyen volt. A párja egy fekete hajú csajjal csalta. Neki rövid szőke van. Az ágynemű, szőnyeg, a srác kocsija teli volt fekete hosszú hajszálakkal. Azt mondta, hogy a munkahelyén ragadt rá :D . Barátnőm persze elhitte. Majd a csaj kitálalt. Megkereste a barátnőmet, rajta keresztül eljutott hozzám. Küldött fényképeket, screenshotokat, meg írt pár konkrétumot mikor járt fent náluk ( természetesen a barátnőm nem volt otthon akkor) . Ezt továbbítottam a barátnőmnek, erre én voltam a szemét aki szét akarja őket szedni! :D Persze utána, találkozott a lánnyal h kiderüljön az igazság, erre megtépte szegény lányt. Hazament és a pasikája kidumálta magát, hogy csak egy alkalom volt, a többi hazugság, nem érzett iránta, meg szerelmes belé a lány és ezzel csak bosszútállni akar. Barátnőm azóta is vele van, engem meg hanyagol. Azóta láttam egy másik lánnyal a srácot, de nem szóltam a barátnőmnek. Ő dolguk:))
2021. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Szeretője voltam egy férfinek. Felesége volt a legdurvább ellenőr. Mindent tudott a férje idejéről, mindent.

Egy dolog, hogy így is simán megcsalta, de tudta, hogy ki vagyok. Nem volt tettenérés, lebukás, de tudta, hogy gáz van.

És azóta is megy a kirakatélet. Egymásnak nyilvánosan szeretlek üzengetés, szívecskés lájkolgatás, család mutogatás :)

Csodás :)


Egyik bátrabb, mint a másik. Hát kérem ilyen egy igazi szerelem

2021. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Jaj hát aki olyan bátor , hogy leszavazza az 5-ös válaszom, le is írhatná, mi fáj neki az igazságban?? Gondolom megcsalt feleségek.....
2021. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarják észrevenni.

Mi bebuktunk, mindenki tudta a baráti társaságukból, h a férje évek óta csalja ( több nő). Haverok fedezték, míg ő kalandozott. Mindig késő este ért haza, volt, hogy a felesége autójával utaztunk el.

Nagy szavakat dobált pár napig a felesége, aztán vissaztért minden a megszokott rendbe.

2021. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább az a durva, ha észreveszik. Elég gyakori, hogy a feleség vagy a férj félrelép és viszony alakul ki, mert párkapcsolatban is sok időt töltenek külön a felek, és ott a munkahely, kollégák stb. és ha csak szóban beszélik meg a dolgot, akkor ott nyomozás nélkül nemigen derül ki semmi. Sok esetben még az sem tűnik fel, ha más palitól van a gyerek.
2021. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy nem akarja észrevenni, vagy annyira elhidegültek már, hogy ennyire nem törődnek egymással, hogy valóban nem vesz észre semmit.
2021. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nagy szavakat dobált pár napig a felesége" 🤣🤣

Istenem túl vizuális vagyok :D

2021. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!