Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szívecskés smiley kollégának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívecskés smiley kollégának gyanús, vagy belefér?

Figyelt kérdés
Férjem mögött álltam tegnap, mikor telefonozott. Láttam, hogy egy nő azt írta neki, hogy nagyon köszöni, és ilyen csókos, szíves smiley-k. 😍😘❤️ Amire férjem reagált is egy szívvel. Annyira megijedtem, hogy hirtelen nem mertem rákérdezni, hanem később belenéztem a telefonjába, és csak szülinapi köszöntés volt -oda-vissza- de tele szívvel meg csókkal mindkettőjüknél. Abban sem vagyok biztos, hogy ez megér-e egy kérdést/veszekedést, vagy hagyjam annyiban, ez belefér?
2022. aug. 17. 06:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem fér bele tele csókkal szívvel oda-vissza. Kérdezz rá nyugodtan.
2022. aug. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Persze nem számonkérően és nem hisztivel.
2022. aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én még életemben nem használtam ilyen emojikat, de a páromtól sem kaptam, eleve nem így kommunikálunk. Nagyon meglepődnék, ha ilyesmit látnék, és rákérdeznék.
2022. aug. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ő használ ilyeneket. Pl a gyerekek neve mellett is ilyen 😍van a telefonjában.
2022. aug. 17. 06:54
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Reakcióként szerintem oké, én is szoktam szivecskézni kollégám üzenetét teamsen, ha nem tudok rá nagyon mit írni, de mégsem szeretném lógva hagyni.


Üzenetben látok olyan opciót, mikor oké, de több az olyan, amikor nagyon nem az.

2022. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos van az a típus, akinél ennek nincs jelentősége, én ismerek ilyen 30 éves férfit, telenyomja az üzeneteit ilyennel, és még képes szóvá is tenni, hogyha te 30 évesen nem reagálsz így, "mert a fiatalok így szokták"(fiatal alatt huszonéveseket ért).. én tudom, hogy nem, mert nekem is vannak huszonéves ismerőseim, csak egy réteg bssza tele az üzeneteket ilyenekkel és én nem akarok hozzájuk tartozni.


Szóval nézd csak meg a férjed többi üzenetét, ha másoknak is kijut az emojikból, akkor ő ilyen, ha csak ennél a kolleganőnél van, akkor viszont viszonyuk van, de minimum sokkal szorosabb érzelmileg köztük a viszony, mint kellene.


Te szoktál tőle ilyet kapni? Rám is folyamatosan tolta ezeket, amíg nem szóltam, hogy ne használja már, ha velem beszél, mert rendkívül zavaró.


Ha én nem kapnék, de kolléga igen, akkor ez szakítás közeli helyzet lenne, ahonnan nehéz visszatáncolni.

2022. aug. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a szivecskével megköszönni dolgokat már tök normális.

Nyilván fura, hogy a férjed házasságban ír ilyen emojikat valakinek, de én online oktatás alatt figyeltem meg az egyetemen, hogy ha valaki válaszol valakinek a segélykérő üzenetére, akkor nem "köszönöm" reakciót ír hanem szívezi a hozzászólást (még online órán is a tanár előtt, a teams-en). Vagy ugyanez a reakció amikor valaki nem akarja leírni, hogy "szivesen" hanem a köszönő üzenetre reagál.

2022. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
A magyarok ezekre a dolgokra totál nincsenek felkészülve, mindig mindent félreértelmeznek e téren is, tehát inkább kerülendő.
2022. aug. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott ilyet küldeni. Az én fejemben ezeknek nagyon szerelmes töltete van, már az is fura nekem, hogy a gyereknek küldi. Én már csak azért se küldenék ilyet kollégának, hogy nehogy félreérthető legyek.
2022. aug. 17. 07:27
 10/33 anonim ***** válasza:
18%

A gyerekének szokott, neked meg nem?


Jó kis kapcsolat..


Ha a gyereknek szokott, akkor tekints rá úgy, hogy be akar illeszkedni a "fiatalok" közé. Ezt a szíves puszis cuccot meg vedd úgy, mintha azt mondaná "köszCSI", "puszCSI" szóval ilyen "cukiskodás", amire volt példa korábban is, csak máshogy. Most a "CSI"ket váltották emojikra, előtte meg volt a szmájlik kora, azelőtt meg ezek: : ) ilyen, meg : P ilyen meg ; ) ilyenek. Azelőtt meg a nagy, díszes-giccses betűk az MSNen.. Mindig van valami aktuálisan menő cukiskodás, ha a férjed a gyereknek is küld szivecskét, akkor nincs jelentősége, mikor használ ilyesmit, csak cukiskodik.


Totál megértem, nekem sem szimpi az egész, jobban szeretek könyvszerű szöveget olvasni.

2022. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!