Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, amikor kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, amikor kicsit "eldurvul" egy kertiparti?

Figyelt kérdés

Adott egy kertiparti, kb. 10-15 ember, te 2-3-at ismersz közülük. Késő este néhányan félrevonulnak azzal a nyilvánvaló szándékkal, hogy szexeljenek. Ekkor hozzád is odalép egy eléggé vonzó fiú/lány és félre akar hívni - szexről van szó, ugyanakkor otthon vár rád a férj/feleség.

Az ismerősök már eltűntek, ők nem tudnák meg.



2022. aug. 17. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom nincs a lehetőségek közt :c

Ha szingli vagyok simám; ha van valakim egyértelműen nem (akkor sem ha nem hiszik el, leszarom hogy ki mit hisz), de ettől még nem mennék haza, hogy valaki bepróbálkozott.

2022. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem mennék haza, lekoptatnám aki nyomul és jól erezném magam a többi ottlevővel.
2022. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te mit tettél?
2022. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%

Férfiként: Ha párom van, előbb elhajtanám. Ha nem ért a szóból, valszeg kicsit durvábban is elhajtanám.


Ha nincs párom... Mi bajom lehetne? :D

2022. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
14. HIV, Szifilisz, kankó, trippert, HPV, gyerektartás..
2022. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
73%
15: "Drága szovjet barátaink" feltalálták a kotont az ilyen és ehhez hasonló problémák kiküszöbölésére. :D
2022. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%
16. Vallási csatornán egy csaj azt mondta a gumi se jó, szóval akik le vannak maradva valami régi korba azokkal tudatni kell, hogy már nem csak állati eredetű van, ami nem véd a betegségek egy részétől. Mellesleg egy HIV est még gumiruhába se akarnék megdugni :c
2022. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a hűség, ami mások jelenlétén múlik és a lehetőségeimen, nem pedig a lelkiismeretemen, nem igazi hűség.


Ezekkel a dolgokkal mindenki maga felé tartozik elsősorban elszámolással.


És ha én valakivel vagyok, mert úgy döntöttem, akkor nem vagyok mással. Nincs de meg ha. Ha szar, akkor nem vagyok vele, ha nem szar, akkor miért lennék mással?


Túlragozzák az emberek ezt a hűtlenség dolgot, hogy kevésbé legyenek egy darab szar a saját szemükben, de nincs benne semmi bonyolult.

2022. aug. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

A HIV annyira túl van lihegve.

Már van olyan gyógyszer, amit ha szed valaki, eleve meg sem tud fertőződni, nem lehet elkapni.

Az összes többi pedig 3 nap alatt 100%-ban gyógyítható és ennyi. Csak az óvszer sokkal nagyobb biznisz a világon, mint a fogamzásgátló ezért kb 20-25 éve átagymosták a fiatalokat az óvszerre. A végeredmény per ma :

Rengeteg boldogtalan 1-2 generációnyi gátlásos szexualitású ember.

2022. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem járok idegenekkel kertipartizni.

De amúgy lelépnék. Ha az illető tudja hogy párom van és ennek ellenére próbálkozna, akkor meg is mondanám neki előtte hogy mekkora tapló.

N

2022. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!