Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek csak polgári esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek csak polgári esküvője volta szűk (tényleg szűk) családdal, utána egy grillezős kertiparti elmesélné, hogyan zajlott?

Figyelt kérdés

nem akarunk nagy hacacárét, szülők, tesók és ennyien lennénk (ez max 15 fő). szertartás helyben lenne utána pedig nálunk a kertben egy kis grillezés, sütögetés, iszogatás.


A szertartás után ki milyen ruhában lenne? (szertartáson a menyasszony egy sima fehér ruhában, nem feltéten esküvői, de valami olyasmi, férfiak öltöny stb) Ilyen szűk körben tartandó esküvő esetében szoktak meghívot csinálni vagy csak személyesen elmondják, hogy ekkor lesz és ennyi?



#esküvő #party #szűk kör #csak család
2020. jún. 16. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2 tanúval volt a polgári, kosztümben, ill. zakóban, utána elegáns ruhában a családdal egy étterembe beültünk. Szóban kommunikáltuk le.
2020. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Meghívót mi csináltunk, megszerkesztettem és kinyomtattuk selyem fényű névjegykártya papírra.

Nálunk a szűk családi kör 20 fő, plusz a legjobb barátaink voltak a tanúk, és természetesen az ő párjuk, gyerekeik is jelen voltak.

A polgári szertartás után jutott egy pohár pezsgő mindenkinek, utána fényképezkedtünk, és átmentünk hozzánk. (5 perc séta.)

Grill parti, zene, lampionok, torta vágás, tüzijàték, tánc, aztán alvás.

A mi kértünk (udvarunk) volt a helyszín. Teljes virág pompában a rózsáink, így időzítettünk.


Igazából nagy szervezést nem igényelt, mint egy sima kerti parti. Költségben is hasonló, csak volt egy emeletes torta, és egy pár perces tüzijáték (30 ezerből.)

A férjem egy egyszerű öltönyt viselt, én egy krém színű koktél ruhát, teli talpú cipővel, hogy ne süllyedjek el a fűben. A vendégekkel is lebeszéltük, hogy nem kell nagyon kiöltözni. A hajamat, ruhámat is én csináltam.

Mindenki remekül érezte magát, és szuper fotók lettek drága profik nélkül is.

2020. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!