Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bízni olyanban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni olyanban aki egy légyottra bármikor azonnal bárhonnan ugrik?

Figyelt kérdés

A barátom ilyen. Egyet csettintek de még munkahelyrol is lazán kijön olyankor. Es azonnal rohanva mint az őrült.


(Abban sem vagyok biztos hogy amikor osszejottunk nem e volt valakije. Aki mellől simán le lehetett "nyúlni". Ez sajnos nem bizonyitott hanem csak.ködös feltételezeseim olyanokbol hogy pl egyik nap azt mondta másik telepulésen van jon hozzam este de nem erkezett meg,.aztan kora reggel azt mondta most ért a másik telepulesre. Tehát ezt osszerakva egyik nap.elment es ott is aludt valakinel igy este nem jott hozzam de reggel is ott kelt fel. Persze tagadja)


De megesik hogy nem megy neki a szex. Vagy 3 napig sem.akarja(amugy napi ketszer van szinte mindig)arra hivatkozva h faradt.

De volt már vmi citrusos illat is rajta.


Meg minden olyan van korulotte ami betudhato lenne siman féltekenységi fóbiámnak is, de redflagnak is.


Vagy pl mintha egyszer banános lett volna a f.rka. es googlen lattam hogy van olyan h banánízű ovszer.(velem nem ovszerezik) De betudta vmi.munkahelyi tusfürdőnek. Ami megint kam lehet. De most elkepzelheto hogy napkozben vkit meghúz, aztán este velem orál?(napi 2-3 megy neki)


Lassan 1 teljes éve élek mellette folyamatos bizonytalanságokban hogy olyan mintha csalna, de lehet mégse csal.


Lassan belebolondulok ebbe az egészbe.



2022. aug. 20. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Az fel sem merült hogy iagazat mond, szép kis barátnő vagy. :D
2022. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan 1 teljes éve élek mellette folyamatos bizonytalanságokban hogy olyan mintha csalna, de lehet mégse csal."


Egy normális párkapcsolat egyik alapja a bizalom. Ez nálatok nincs meg. Te magad írod le, hogy lassan 1 éve ez megy.

Neked mennyi kínlódásra van még szükséged, hogy befejezd ezt a kapcsolatot?

Rajta kívül létezik még más férfi is a világon. Így ő is megtalálhatná azt aki illik hozzá. Ti csak kínozzátok egymást. Ahelyett hogy elengednétek a másikat és esélyt adnátok magatoknak egy jobb párkapcsolatra valaki mással.

2022. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

"velem nem ovszerezik"


Pedig nem ártana.

2022. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első. Szerinted miért élek bizonytalanságban?

Honnan tudjam én fóbiázom e, vagy nem?

2022. aug. 20. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne komolyan elbeszélgetnetek.
2022. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted azt mondaná, igen drágám, csallak?
2022. aug. 20. 15:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Komoly beszélgetés nálunk az, hogy nem csaltalak meg soha, nem vagyok olyan, de ha nem bizol bennem nincs értelme.(lehet menni)
2022. aug. 20. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha képtelen vagy megbízni benne, akkor valóban értelmetlen a folytatás. Értem a dilemmádat is, mert sokkal többen csalnak egy kapcsolatban, mint nem, de itt nincs bizonyíték rá egyelőre.
2022. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a saját tapasztalatom, ha állandóan beüt az a gondolat, hogy megcsalnak, akkor az mindig igaz is volt.
2022. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de tuti, hogy megcsal
2022. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!