Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért képesek bárhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thorshammer kérdése:

A nők miért képesek bárhonnan nézni egy tv-ben futó filmet és 20 perc után elmennek aludni? Miközben nézhetnék egy másikat az elejétől. A férfiakat akarják az őrületbe kergetni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 23:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Minden nő? Az igen.
2015. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%

10 éve nincs tévém, előtte is csak azért volt, mert még otthon laktam a szüleimmel...


37/N

2015. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%

Ha èrdekel a film nem èrdekel hogy a közepètől nèzem-e. De benyomnak egy reklàmot ès 2 percen belül elalszom a tv előtt. A fèrjemet kiakasztom. :-)

Viszont èn is mindig elkapcsoltatom vele ha öldöklős vagy fantasztikus filmre kapcsol, azok nekem rèm unalmasak. Na jó.. ma nem kapcsoltattam el a Gyűrűk uràról amit nèzett.


A vilàgèrt se akarom az őrületbe kergetni, így vagyunk kódolva szerintem ;-)

2015. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Ne válaszoljatok, legyetek szívesek, kacsintgatással meg többes számban, mert én is nő vagyok, és nem csinálok ilyet, és gyűlölöm, ha kis "csajszimajszikák" a helyemben nyilatkoznak.
2015. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
A férfiak miért hiszik azt, hogy a távirányítót egyedül nekik van joguk kezelni? Ez még akkor is többször előfordult (más pasikkal), akik az ÉN lakásomba bejöttek, majd fogták az ÉN tévém távirányítóját és kérdés nélkül elkapcsolták. Aztán ha nálatok a távirányító, mi a bánatért nem lehet egy filmet végignézni, miért kell kétpercenként kapcsolgatni??
2015. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

"így vagyunk kódolva szerintem ;-)"


Igazán? Minden nő? :D



Én automatikusan törölném az olyan kérdéseket, amelyek úgy kezdődnek, hogy "A nők (férfiak) miért..."

2015. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném, hogy így lenne.. nekem 15 éve nincs tévém, és az ismeretségi körömben is ritka, hogy valakinek legyen. A férfinak is megvan a joga olyan nőt választani, akinek számára megfelelőek a tévézési szokásai. Ha az "őrület határán" mozog, akkor talán ideje lenne önvizsgálatot tartani, hogy a kapcsolatban vagy a férfiben van-e a hiba.
2015. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a nők életcélja, hogy a férfiakat az őrületbe kergessék :) kérdésed alapján a nők állnak nyerésre!
2015. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
13%
A nőbe az ősidők óta bele van kódolva az, hogy ha a férfi valamiben kedvét leli, akkor azt minél hatékonyabban elrontsa. Ez a fajfenntartást szolgálja, mert amikor a nő már eléggé felhúzta a férfit, akkor az elmegy a Mancikához és új genetikai állományt teremt vele. Puszta biológia.
2015. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

Jesszus!!! Ti feministàk!!!!!!!!


Az "így vagyunk kódolva" szófordulatot magamra ès a kèrdező partnerère èrtettem.


Örülök egyèbkènt hogy 33 èves 3 gyermekes anya lètemre valaki "noname" módon megbèlyegez egy csajszimajszika jelzővel... pfff... èrtelmi szint...zero... :-/


Mindegy. Most örülök hogy nem öregedtem mèg ki ès csillivilli csajszimajszikàcska vagyok ennek a kis cukker lànykànak... köszcsi puszcsi...

2015. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!