Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan aki csak ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak ritkán tud találkozni a szeretőjevel?

Figyelt kérdés

Pl. havonta 1x.

Hogy viseli a szerető, megerti?


2022. aug. 29. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában csak kéthetente ér rá sajnos.


L18

2022. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én, de nem miattam. Eléggé keveslem lehet keresni fogok mást ez miatt mert vagy egy éve ez megy
2022. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked, hogy egy szerető találása csak annyi hogy keresek egy másikat. Gondolom brutálisan jól nézel ki, extrém a szexuális kisugárzásod, másra nem tudok gondolni.
2022. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
#3: Igen, a szerető találása valóban csak ennyi, hogy keresek másikat. Ezt mondom én is, pedig nem nézek ki brutál jól és 50 feletti nő vagyok. Csak az a macerás, ha nem szeretőt, hanem szerelmet keres az ember titokban.
2022. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4. Jaaaa, nőként csak csettintesz egyet, és férfi hadak jelennek meg a lábaid előtt. Én férfiként látom a világot, az meg azt jelenti, hogy kb. lehetetlen vállalkozás. Ha kiválaszt egy nő, akkor lesz szeretőm, egyéb esetben ez teljesen kizárt.
2022. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Én férfiként bármikor találok szeretőt
2022. aug. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6. Jó, nem mindenki a nők kedvence. Átlag házas férfiként csináld meg a mutatványt! :)
2022. aug. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Bírom az ilyet sírtok itt hogy csak az átlag felettieknek jut nő🤣 nézz már szét az utcákon ember. Egyébként meg tegyél érte hogy jobban nézz ki, sport, öltözködés, PÉNZ, autó, ennyi szerintem megoldja a kis nyomi életed
2022. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
5: Nőként sem olyan egyszerű, ahogy ez az 50-es hölgy írja. Ő hiába is tagadja, valószínűleg nagyon is jó nő. Egy rosszabb adottságokkal rendelkező nőnek esélye sincs olyat találni, akivel megvan a kölcsönös szexuális vonzalom. 20 évvel vagyok fiatalabb nála, labdába sem rúghatok, és ez sosem volt, nem is lesz másképp.
2022. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 neki is jutott nő, mi bajod? Csak éppen másik kellene. Én nem gartom magam túl szépnek, viszont hallottam vissza magamról ezt azt. Mégis másoktól kellett megtudnom, mert az illetékes személyek jól titkolták, hogy tetszem nekik.


Pl. voltak akik ki voltak akadva, hogy házas vagyok. Hogy milyen kár , mert jóképű vagyok meg fiatal...



Szóval ha házas vagy akkor eleve nem lépnek úgy a csajok. Sőt vannak akik amúgy sem lépnek amikor nem tudják még, hogy van valakim. Pl. rámnéznek egy darabig, aztán gyorsan lesütik a szemüket.

2022. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!