Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan aki csak ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak ritkán tud találkozni a szeretőjevel?

Figyelt kérdés

Pl. havonta 1x.

Hogy viseli a szerető, megerti?


2022. aug. 29. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én kívágnám. Keressen olyat, aki ezt elviseli. Én nem
2022. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, úgy látom, 2 irányba megy a beszélgetés. 1) eredeti kérdés 2) könnyű/nehéz-e szeretőt találni? Nyilván a 2. befolyásolja az elsőre adott választ. Fenntartom: könnyű szeretőt találni, csak megfelelő nyitottság kell hozzá, és nyilván nem úgy, hogy pl. minden férfira rábukom, hanem nyitott szemmel járok, és aki felkelti a figyelmemet ilyen szempontból, akkor azt megnézem alaposabban. És ha azt látom, hogy megcsillant a szemében az érdeklődés, akkor adok jelet, hogy várom a lépését. Ha lép, akkor egy rövid beszélgetés minimum lesz, ha meg nem lép, akkor ennyi. Mert léphetnék ugyan én, de FÉRFI-t keresek, nem kicsi fiút, tehát verválisan biztosan nem lépek én elsőre, megvárom, amíg ő szólít meg. De ezt a megszólítást szerintem minden nő ki tudja provokálni.

Ami az eredeti kérdést illeti: ha csak szerető, de érzelmileg nem kötődöm hozzá, akkor a türelmem a vágyamtól függ. Amikor azt érzem, hogy kevés a havi egy, akkor még egy utolsó telef beszélgetés, kedves búcsú,

majd 'nyitott szem'( ld:előzőek) Sok sikert!

2022. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Főleg ha vidéki is vagy, na az total bukó.
2022. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Több év alatt 2 találkozóig jutottunk el, mert messze lakunk egymástól.
2022. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!