Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi oka lehet annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, ha egy férfi megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Tényleg csak annyi, hogy nem kap elég szexet, vagy ennél azért mélyebb a probléma?

2022. szept. 9. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
A jellemtelensége, hazug természete. Ellenséges jellem, nem barát.
2022. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

5: Az elsőt úgy hívják: anya, a másodikat: párkapcsolat, a harmadikat: barát.

:)

2022. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

8: "A legfőbb oka, hogy az ember biológiailag nem monogám. "

Annak ez az oka hogy becsapod a másikat? Mesélj még...!:))

2022. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Ezt így nem lehet megmondani, sokféle oka lehet. És nem feltétlenül az, hogy az illető egy gerinctelen szemétláda. Persze, nyilván vannak ilyenek is szép számmal, de ők már a házasság előtt is ilyenek voltak.

N

2022. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

A környezetemben inkább azokat a nőket csalták meg, akik mindent (is) megadtak az ágyban, a férfi alá rendelték magukat.

Érdekes módon a karrierista, feminista, prűd pcshák után meg lohol a férjük, attól tartva, hogy félrelépnek.

2022. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Dolgoztam férfiakkal egyetlen nőként. Bevettek a csapatba, fiusitva voltam. Véleményem a kérdéssel kapcsolatban az esetek nagyreszeben BOSSZU. A feleseg elsarkanyosodasa. A többség szereti az asszonyt de a gyerekként kezelés / fizetés teljes leadása, nem mehet el a barátjával pl. meccsre. Anyuka nem vezet de buszra nem száll fel tehát állandóan fuvarozás kell. Telefon ellenorzese. Otthon takarítson. Szóval ha otthon nyugit akar teljesen alá kell rendelodnie. Ezek a főnök típusú felesegek általában igen jók és bevallalosak a szexben és csinosak. Ezért is tehetik a ferjukkel amit tesznek. Ha egy ilyen férjnél képbe jön egy szereto nem hagyja ki. Bosszúból. Továbbra is a feleségét szereti, így kompenzal.
2022. szept. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Szia! szerintem erre nincs egy egzakt válasz, mert rengeteg kiváltó oka lehet, a szimpla vadász ösztön típusú pasiktól akiket valóban nem érzem hogy tisztelnék a párjukat. Mindig az a kérdés, hogy mi az ok. azt gondolom hogy a fontos mindig az, hogy mi az oka: elhidegülés? vagy a feleség esetleg dacból egészség ügyi okból vagy eltérő igények miatt nem tudja úgy megadni amit a férj akar. Azt gondolom hogy minden esetben a kérdés az, hogy a feleség és a férj tudják e tisztázni ezt a kérdést. Természetesen egyik se helyes, és a legjobb ha mielőtt ez megtörténik meg tudják beszélni. a kommunikáció csodákra képes, de erre így konkrét választ csak az adhat aki megtette, már ha tud. és ha nem az a legrosszabb.
2022. szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Es 10 pont a 16osnak!

Nagyon jol osszefoglaltad!


Alapvetoen huseges tipusnak gondolom magam, nem nagyon voltak ilyen felrekufircaim, de ami volt az pl nekem abbol eredt, hogy a csaj mocskos feltekeny volt es hiaba szerettem, megolt a vélt kepzelgeseivel, orokos feltekenykedesevel.

Par honap utan besokalltam es bosszubol elmentem azzal a csajjal, akivel terrorizalt.

Jelzem elotte nem volt koztunk semmi, sot, utana sem. Fiatal voltam, akkor jo otletnek tunt, ma mar nyilvan nem tennek ilyet.

2022. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

12!Köszönöm a helyesbítést! 🙂


Hát nekem apám(ő csalta anyámat, el is váltak, a mostani párját nem csalja) amikor tini voltam azt mondta nekem. - Lányom! Élj s éld ki magad, addig ne menj férjhez, ne szülj gyereket, mert családod rovására fog menni ha nem teszed.

Menj próbálj ki mindent amit akarsz, utazz, tapasztalj stb... mert ezáltal fejlődsz, leszel kész, házasként nem teheted meg, pasizz ismerj meg minél többet h a megfelelőt válaszd ki az életre s családoddal foglalkozz csak.

Lehet igaza van?


De egyébként észrevettétek h a hozzászólásokban többnyire férfiakról és elvárásokról van szó?

Nőkkel mi van, kus a nevük s kész???


Én azt látom h az emberek nagy százaléka "rohan" kapcsolatba, semmi kiismerés nélkül, egekbe illő elvárások, őszinteség tisztelt sehol, csoda h utána félrelépnek?

Nem mernek addig egyedül lenni, ismerkedni míg elérik azt h valakit feltétel nélkül szeressenek meg s viszonozva legyen, álarcok nélkül, csiszolódás alatt fucsba megy, s a bosszú jut eszükbe.

Igen a kommunikáció a legfontosabb, persze ha nem manipulációs, sokszor ezért nem kommunikálnak rendesen az emberek. Ki kíváncsi manipulációs hazugságokra, csak egyik fél elétárt elvárásokra!?



Ego is nagy vezér, sokan nem fogadják el magukat s más embernek hazudják magukat, pl sexben is, aztán kiderül h ritka sz@rok, s inkább megcsalósak mint h javítanának.



Van aki annyira nem meri vállalni magát h az egója vezérli, látszatra ad, s annyira fél h inkább félrelép nehogy őt szarvazzák fel, azaz beteg.


Szóval gyengék, nem lépnek inkább a párjukat alázzák meg.

Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez h fellángolásból hitelezzenek házra, csináljanak gyereket ész nélkül h utána ne tudjanak kilépni... Mindent úgy kell csinálni h bármikor ki tudjon lépni.



A másik, nekem volt olyan férfi az életemben aki azt mondta. - Nekem nem cseléd, nem anyapótlék kell, hanem Nő társul akivel élvezzük az életet.Mindegy mit dolgozik, hol lakik, mennyi pénzze van. Na ez nem lép félre,igazi úriember, mert nem terheli le a nőt annyira h a sex hátrébb kerüljön.Ráadásul ezzel a sex is jobb, nem távolodik el a nő.

Szóval nem csak a másikat kell okolni hanem magunkba is nézni h mi teszünk valamit rosszul h a másikkal egyre kevesebb a sex, a beszélgetés, együttes élmények!?


Szóval ezer ok. De a legnagyobb a gerinctelenség...

2022. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!