Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elképzelhető hogy a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy a felesége megengedi hogy a saját férje megcsalja? Összejátszanak a nők ellen ketten? Létezik ilyen halott már valaki ilyenről? Svindler férfi a társkereső oldalakon következmények nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki több társkereső oldalakon is fenn volt. Egyedülállóként, egyedül élőként, gyermektelenként mutatkozik be. Megtalált engem, és az érdekes hogy a barátnőmet is megtalálta és írt neki is. (Valószínűleg még rengeteg más lánynak is.)

A barátnőmmel furcsálltuk a viselkedését, majd megadott nekünk egy közösségi oldalon elérhetőségét mind a kettőnknek de ő nem tudott arról hogy mi tudjuk hogy mindkettőnknek írogat.

Egyszer csak rámírt egy vadidegen csaj a közösségi oldalon hogy ismerem e az illetőt,(visszaírtam neki hogy csak neten keresztül, társkereső oldalon kerültünk kapcsolatba) a csaj írta mert őt épp a tinderen találta meg,és ijesztő órákban videóchatelni akar vele az éjszaka közepén, és szerinte valami nem stimmel a férfivel. Ezekután kicsit elkezdünk "nyomozni" és kiderül a valódi neve , a férfi álnéven volt jelen mindenhol, kiderült hogy házas, gyereke van, nem egyedül él. Arra következtethetünk hogy valószínűleg rengeteg lányt átverhet eddig hárman vagyunk, a negyedik lánynál csak próbálkozott.

A csaj megírta neki ha nem fejezi be, a valódi nevén lévő profiljára feltölti a chaten küldött üzeneteit, a hazugságait, és még a feleségének is bemutatja hogy mekkora hazug disznó férje van. Mert a hapsi valódi adatlapján ott van hogy házas és kapcsolatban vele: XY...

Szóval miután ez megtörtént hirtelen mind a ketten teljesen priváttá tették a Facebook profilukat, letiltották az ismerősnek jelölés lehetőséget, se hozzászólni se kommentelni nem lehet, semmit. Arra gondoltunk ez csak azért lehet mert a hapsi felesége is benne van, magyarán tud mindenről? Az létezik hogy tud róla hogy a saját férje különböző álnéven írogat, szédít, átver és kihasznál , átver,lányokat a társkereső oldalakon? Tud róla a felesége? És ezzel egyetért? Ez most akkor 2 pszichopata?

Vagy talán akármit hazudott neki a férje és azért tette elérhetetlenné a Facebook fiókját a felesége?

Ötleteket várok mi lehet valójában, egyikünk sem érti életemben nem láttam soha ilyet!


2020. jún. 25. 12:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Hallott* már valaki ilyenről?
2020. jún. 25. 12:16
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Lehet rájött a nő és nem akarta magát zaklatásnak kitenni.


Vagy kamu a sztorid.

2020. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt, hogy a felesége tudott róla, vagy együtt csinálták.

Valószínűleg azt mondta a feleségének, hogy egy idegen zaklatja és megkérte, hogy tegye ő is priváttá az oldalát. De az is lehet, hogy utólag elmondta, hogy volt egy nővel kalandja, és most nem akarja béként hagyni. A feleség megbocsájtott és megbeszélték, hogy mindketten priváttá teszik.

2020. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nagyon is valós a történetem, egyébként semmit nem írtunk a feleségnek, csak egyikünk kilátásba helyezte a férfi felé ezt, ha nem fejezi be a nők átverését kitalál a feleségének. A hapsinak lett írva.

És ezután hirtelen mind kettőjük profilja szinte elérhetetlen.

2020. jún. 25. 12:28
 5/32 Rodi91 ***** válasza:
89%
Szerintem az is lehet,hogy annak a családos fickónak semmi köze hozzá,csak aki a tinder profil mögött van,az az ő képet használja. És lehet,hogy a valódi férfit és a -feleségét meg zaklatják már a hitegetett lányok.
2020. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Tobb opcio is lehetseges, siman elkepzelheto, hogy a no tudott rola, hidd el rengeteg az olyan no, aki mindent elnez a ferfinek, mert o fizeti a szamlakat es a tobbi raadasul legtobb esetben az ilyen ferfiak az agyban sincsenek toppon, a no meg kulon orul hogy nem cs•szegetik a szex-el.
2020. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

“ ha nem fejezi be a nők átverését kitalál a feleségének. A hapsinak lett írva.”


De pontosan mivel hiteget? Mert ha penzt probal kicsalni a lanyokbol, az mar bunteny kategoria, akkor a no is benne lehet siman.

De ahogy feljebb is irtak, az is lehet hogy egy random ember kepeit hasznalja fel valaki.

2020. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Bar most latom a kerdesben, hogy a ferfi videochatelni akart, akkor nem valoszinu, hogy mas kepeit hasznalja fel.
2020. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Arról lehet, hogy tud, hogy a férje csajozik, de nem hinném, hogy együtt tervelték ki. Nyilván a férj beadott valami mesét a feleségnek, hogy tiltson le mindent, így nem tudnak neki írni és nem fog kiderülni.

De ez miért is érdekes? Én nem fordítanék ennyi energiát egy ilyen pasira. Egyszerűen csak nem találkoznék vele többet és legközelebb jobban vigyáznék.

2020. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

Hi. Ez egy szmet pasas. Voltam ilyenben, de sokkal valosagosabb helyzetben. Nagyon kemeny, hogy nehany ferfi mire kepes egy kis szexert mikozben hazas sok gyereke van es akár sok szeretője is.

Konkret eset ahol a szereto vegul szolt a felesegnek (elotte a ferjet is megfenyegette). Ott a feleseg azt allitotta, hogy ez hazugsag, meg takarodjon a no. Aztan kiderult a ferj azt adta be neki, hogy a szereto az nem is olyna "szereto" csak kiszagolta milyen vagyonos ember es a feleseget akarja kiturni a hazabol es a cégből. Ezért a feleseg is azonnal letiltotta a szeretot minden kozossegi oldalon es meggyozodeseve valt, hogy a no hazudott. Vegul a szereto megtalalta a modjat, hogy minden bizonyitekot elkuldott a felesegnek és hat eleg nyilvanvalo lett, hogy a ferje volt a hunyo, nem is akarmekkora.


Tehat szamomra teljesen egyertelmu mi tortent (es nem cak a fenti eset, hanem sok mas hasonlo miatt is): a ferj eddig jol elvadaszgatott a feleseg hata mogott (alnev, alprpfil, parhuzamos flortoles, egyedulallonak adja ki magat), de berezelt mivel megijesztettetek, hogy lebuktatjatok. Eleg komolyan megijedhetett es lehet nem tu vagytok az elsok,akik fenyegettek (vagy volt hogy le is bukott es ugye utana nehez ám otthon kimosakodni) es ezert most elebe ment a dolgoknak. Azaz szolt "anyucinak", hogy valami hulye kis fruska felreertette hogy kedves volt vele es mivel ő elutasitotta a te(ti) nyomulasotokat ezert bosszut eskudtetek es jo lenne ha nemcsak o hanem a feleseg is letiltana benneteket. Es asszonyka ezt be is vette. (Felesegkent en is inkabb dugnam homokba a fejem es tiltanek le valakit minthogy tudjam valoban egy szoknyapecerhez mentem hozza...).

Masik lehetoseg (ilyenrol is van tapasztalat), hogy a ferj tudja a felesege jelszavat (vagy kozos gepet hasznalnak otthon es ott nem volt kilepve a felesege) igy siman letiltott benneteket. Es errol a feleseg nem is tud, hiszen nem vagytok az ismerosei nem hianyolhatja a posztjaitokat se, es a legtobb ember aki atlag fb felhasznalo pl. nem nezegeti a beallitasokat hogy jeee de hat nekem be van allitva hogy xyt letitottam. En is amig en nem tiltottam le valakit azt se tudtam hol ez a funkcio, ha helyettem valaki belep es beallitja valaki tiltasat evekig azt hittem volna csak nincs font az fb-n.


Tehat a feleseg nincs benne.

Ha benne lenne es tudna errol, akkor nem lettetek volna letiltva. Letezik nyitott hazassag is, ahol epp az a lenyeg, hogy egy kis "felremenes" belefer es nem kell titkolozni mindenaron.

2020. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!