Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álmotokban léptetek már félre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmotokban léptetek már félre?

Figyelt kérdés
Volt mikor az exemmel álmodtam. De volt mikor egy idegennel.

2022. szept. 24. 19:23
 1/10 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Persze,de annak semmi jelentősége nincs, szerintem mindenkivel megesik.
2022. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Álmomban a legjobb barátnőm férjével is szexeltem, pedig utálom. Sz@r is volt 😂
2022. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem is egyszer, kar hogy egy-egy csajszival csak almomban.
2022. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, többször is. Volt hogy teljesen idegennel, de olyannal is aki abszolut nem is tetszik.

Ez nem megcsalás, erről nem tehetsz.

2022. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Velem (még) nem történt ilyen.
2022. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Álmomban amikor mással voltam, álmomban nem is volt barátom.

Nem álmodtam még soha olyat hogy barátom van álmomban és csalom a háta mögött álmomban.

2022. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de legtöbbször nem konkrét aktusról van szó, csak csók, kézenfogva járás, ilyesmik. Tehát nem kifejezett szexuális töltetű álmok. Ezeknek nincs köze megcsaláshoz, nem a másról való sóvárgást jelzik, hanem a napi események, élmények, traumák feldolgozásának részei. Bűntudatom sincs a fentiek miatt. Nem kell ezt túlmisztifikálni
2022. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen, de általában olyan lányokkal/nőkkel akik egyébként nem is az eseteim.



De voltam úgy is ahogy a #6 írja, hogy ott akkor nem volt senkim az álmomban. De elég abszurdak az álmaim. Pl. van hogy a személyek megváltoznak közben. Pl. megyek A pontból B-be egy feketehajú csajjal, majd később már egy szőke van ott mellettem. Meg ilyenek...


A legdurvább az volt mikor reggel az exemmel felkeltem és egyből kaptam egy nyaklevest ... Kiderült, hogy álmában megcsaltam 😅

2022. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Random arctalan idegenekkel. Meg egyszer egy távoli ismerőssel még a legelején. Nem vagyok biztos benne, hogy akkor már együtt voltunk-e.


Boldog kapcsolatom van, szerelmes vagyok. Sosem csalnám meg, nem csak az erkölcsi dolgok miatt, de nem is vágyom másra.

2022. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez félreálmodás
2022. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!