Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már csaltátok meg a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csaltátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, mi vett rá titeket?

Ha igen, megbántáok-e?

Illetve ha titeket csaltak már meg, akkor visszafogadtáok az illetőt a bizalmatokba?



2022. szept. 25. 20:33
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
71%
Nem, elvi okokból.
2022. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Csalt meg, igen. Visszafogadtam.


32F

2022. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Csaltak már meg, ketten is. Amint kiderült, szakítottam velük. Nem sok pozitív tulajdonságom van, de erre büszke vagyok, hogy nem keseredtem meg soha senki mellett.
2022. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Csaltak meg, visszafogadtam, de újra megtette. Most senkinek nem kell, így járt.
2022. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam és nem csaltak meg, viszont voltam nyitott kapcsolatban.
2022. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg senkit, tudtommal engem sem csaltak meg.
2022. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Még arra lennék kiváncsi, hogy aki megbocsáltott, az miért tette? A párja olyan indokokat hozott fel stb? Vagy miért fogadta vissza mikor már egyszer megcsalta?

2022. szept. 25. 21:01
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Én annó csaltam többször is. Hiányzott valami az illetőből, es azt "pótoltam" mással. Tudom gerinctelenség volt.

Engem tudtommal nem csaltak meg, viszont olyan volt aki velem csalt, es lebukott, de a párja megbocsájtott, vagy legalábbis nem mentek szét (2 ilyen is volt)


A mostani páromból már nem hiányzik semmi. Benne szinte minden megvan, amit eddig kerestem, es abszolut nem is érdekelnek már más férfiak. Őt nem csaltam meg, és nem is fogom.

2022. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem csaltam meg és tudtommal én sem voltam megcsalva.
2022. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, más vérmérséklet vagyok. Nekem ha valami nem jó, akkor nem bírok mosolyogva tűrni, szóváteszem, ha nem tudok vele mit kezdeni, akkor az meg borítok mindent, legyen szó kapcsolatról, munkahelyről, lakhelyről. Én nem kínlódok azzal, hogy mosolyogva letagadjam azt, ami bennem zajlik közben, képtelen vagyok vállalni azt a belső feszültséget, ami ezzel az ellentmondással jár.
2022. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!