Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaltátok meg a párotokat mire elmúlt a bűntudat és már mindegy volt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Soha, egyetlen páromat sem csaltam meg. Ha igazán bűntudatod van, nem csalod. Minden egyéb csak duma.
2021. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs, csak feltettem egy kérdést.
2021. ápr. 20. 08:35
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Értem. De továbbra is azt gondolom, hogy aki megcsalja a párját, annak nincs bűntudata. Azt még talán el tudom képzelni, hogy egyszer félrelép és utána nagyon bánja, ezért többször nem teszi meg. De hogy rendszeresen csalja a párját az, aki bűntudatot érez, nekem ellentmondásos.
2021. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Többszörösen csalja a párját az már nem tisztel semmit csak saját magát.
2021. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Engem a gyerekkel zsarolt, csak azért voltam vele, mert egy ideig kénytelen voltam engedni a zsarolásnak a gyerekért.

Közben megismertem a jelenlegi párom. Soha, nem volt bűntudatom. Akkorra már utáltam a párom, meg is mondtam neki, de ő csak nem akart elengedni. Amíg meg nem tudtam mindent teremteni a gyerekemnek és magamnak, addig volt ez a párhuzamos dolog (a férjemmel akkor már nem feküdtem le, de azért csak a férjem volt). Nem érdekelt. Csak arra tudtam gondolni, hogy milyen szemét, hogy a gyerekkel fenyeget, és alig vártam, hogy a képébe röhögve végre elhagyhassam. Szóval, már első alkalommal sem volt bűntudatom. Én őszintén elmondtam a szándékaim, érzéseim. Magának csinálta, nem gondolhatta komolyan, hogy beletörődök, abba amit ő kitalált.

2021. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Engem is gyerekkel zsarol. Már megbeszéltük, hogy a gyerek nagykorában lehet szakítunk, és olyanokat keresünk akik illenek hozzánk, még sem hagyja, hogy máshoz menjek érzelmekért. Volt egy szeretőm, sose volt bűntudatom. Az én szememben nem vagyunk együtt úgy.
2021. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogyan zsarolnak a gyerekkel?
2021. ápr. 20. 08:58
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom úgy zsarolják őket, hogy ha elköltözik a férfi, akkor nem láthatja a gyereket. Kolléganőm pont egy ilyen férfit fogott ki magának. A pasi válófélben van, az asszony a két gyerekkel zsarolja, hogy ha nem megy vissza hozzá, nem fogja látni őket.
2021. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira romcsi, imádom.
2021. ápr. 20. 09:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez a nagy valóság. Itt ezen az oldalon orrvérzésig szidják a férfiakat, ha megcsalják a párjukat (most azokról beszélek, akik nem hobbiból teszik hetente váltogatva a nőt) és hiába mondja bárki, hogy nem tud válni, mert nem tud, mert ott a gyerek, és tudja, hogy keresztbe lehet tenni vele, csak savazzák, hogy jaj gyáva vagy, gyereket nem lehet eltiltani...Dehogynem. Simán. Kitalálni rosszakat a másikról. Előtte róla sírni, szidni, ellene nevelni. Bíróság által kijelölt láthatási időpontokat nem betartani, mindenféle mondvacsinált okkal.

És aki ismeri a párját és tudja hogy ilyen sokszor még el sem meri mondani, hogy válna.

Hidd el, ismerek ilyet. Kifelé egy normális pár, de belül...

2021. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!