Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki TELJES bizonyossággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki TELJES bizonyossággal tűzbe tenné a kezét a párjáért, hogy az nem csalja meg mire alapozva állítja ezt? Vakon megbízni... ilyen van, amikor ennyi körülöttünk a kísértés?

Figyelt kérdés
Minimum 5 éve együtt élőket kérdezem (monogám, hetero kapcsolat)

2022. okt. 6. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, "csak" 4 és fél év, de nem szereti ő se az embereket és van gerince. Ismerem, teljesen. Nincs kísértés, elhatározás kérdése. Meg sose megy sehova, ahogy én se.
2022. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
8 évet voltunk együtt, most mondtuk ki a végét. Egyszerűen csak soha nem adott okot, hogy mást feltételezzek. Nekem pedig ez épp elég. Egyéb okból mondtuk ki, hogy vége. Ahogy az első is írja, simán elhatározás és hozzáállás kérdése a hűség.
2022. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Az önámításra. Mert nem akarja/meri bevallani magának.


Pl. szerinted, 100 pasiból...és 100 leszbikus lányból, hány mondaná rá, hogy nem kell, ha ingyen lenne? [link]

2022. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Az érettek utolsó.

Akik már meghúztak mindenféle fűt fát bokrot műszempillás prostit, azoknak mar csak lyuk-lyuk és bőven magasabban van a léc ennél.


Vannak pasik akik válogatnak és akiknek nem elég annyi, hogy vki csak szét tudja tenni a lábát.

2022. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

4.


És 100 pasiból hány tud válogatni? 3? 8? Nem sok pasi jut annyi puncihoz, hogy megunja.

2022. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Vannak a tapasztaltak.

Valaki 40 évesen jut el addig valaki meg 20 évesen.


Az ösztönösség az egy EQ primitív szint, akik azt sem tudják mi egy parkapcsolat varázsa, mi egy komoly kapcsolatban a jó, semmit nem tudnak csak azt hogy áll a cerka jé.

2022. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem most nincs partnerem. Volt viszont 6,5 éves, együttélős párkapcsolatom. Logikusan végiggondolva akkor is tudtam, hogy nem lehetek 1000%-ig biztos abban, hogy nem csal(t) meg soha... de az az én döntésem, hogy bízom benne, vagy hagyom, hogy felemésszen a beteges féltékenység.
2022. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
4 évvel előbb jött voln szembe velem ez a kérdés azt ìrtam volna,hogy engem nem csalna meg sose. Ma már nem vagyok ebben olyan biztos,de hinni akarom,hogy kitudunk tartani egymás mellett.
2022. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt az exemmel (5,5 év után szakítottunk), hogy egysserűen nem szerette az embereket. Azt hittem én vagyok antiszoc, de mikor vele megismerkedtem, új fogalmat nyert az egész kifejezés számomra.


Egyszerűen vannak olyan típusok, akikről tudod, hogy nem fog megcsalni. Aztán vannak azok is akik csak eljátszák, mert jó színészek.

2022. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha magamból indulok ki, akkor a közel 10 év alatt nekem sem okozott különösebb problémát ellenállni az úgynevezett "csábításnak", és a férjemről is valahogy ezt feltételezem. Neki ráadásul még kevesebb esélye is lenne mindenféle csábítással találkoznia, a munkája eléggé férfiak által dominált, meg ő valahogy ilyen kis érzelmes típus, aki még a kezdődő szexkapcsolatunkat is totális hűséggel és kizárólagossággal indította, hiába, hogy meg volt beszélve ennek az ellenkezője. Valahogy ő az első perctől kezdve érezteti, hogy nem a végtelen mennyiségű változatos punci a nagy álma, hanem a stabilitás, biztonság, család. Akinek ilyen a hozzáállása az élethez, az valószínűleg könnyebben mond nemet az egyik válaszoló által linkelt lányra is (aki amúgy szép-szép, de vajon egyetlen dugás vele megérne annyit, hogy ettől elveszítse az ember a felépített életét, a családját, akiket szeret, a gyerekeit meg az egész addigi világát? Akármilyen jól is tud oboázni a csaj, szerintem annyit nem érhet meg, de persze, én nő vagyok, mit tudhatom. Egy hasonló kaliberű pasi engem sem tudna elcsábítani a férjemtől, mert egy kósza kaland egyszerűen nem ér ennyit nekem, és valahogy úgy ismerem a férjem, hogy neki sem).
2022. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!