Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg fogom csalni, egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom csalni, egyszerűen már nem tudok ellenállni a kísértésnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk.Ő az első két évben rengeteg mindent elkövetett ellenem, igaz nem ment tetlegességig (bár nem tudom biztosra) De minden féle nőnek csapta a szelet. Volt hogy szakítottunk is néhány napra. Megbocsájtottam, az összeköltözés óta nem tapasztaltam, hogy félre kacsingatna, de a tüske még mindig bennem van. Szeretem még, de sok minden kiölt belőlem. Én mindig jó barátnő voltam, nem írtam vissza a pasiknak, lekoptattam őket stb. De most...van egy srác, aki konkrétan megmondta, hogy vágyik rám az első perctől kezdve, párkapcsolatot nem akar, csak a kiváncsíság hajtja, ahogy engem is. Érzelmeket nem táplálok iránta, de valami vonz hozza valami ismeretlen szexuális vágy...iszonyatosan nagy a szexuális kisugárzása. Nemtudok neki ellenállni. De már most bűntudatom van. Igazából a párom megérdemelné, hogy visszakapja...nemtudom mit tegyek. Normális válaszokat szeretnék, aki csak megalázó kommentek tud írni, inkább ne írjon. Köszönöm

24/L 28/F



2021. jan. 4. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hacsak bosszúból tennéd, akkor inkább ne tedd. Annyit nem ér az egész. Hacsak nem gondolod úgy, hogy szakítani is szeretnél a pároddal. Az oltások meg a negatív kommentek ez után érkeznek, abban biztos lehetsz.
2021. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Szakíts.

23/L

2021. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts a pároddal, mert semmi értelme a kapcsolatotoknak. Ha le is fekszel a másik sráccal, attól sem lesz jobb a helyzet. Feleslegesen pazaroljátok egymás idejét.
2021. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyik srác sem érdemli meg, hogy vele foglalkozz.

Tudom, ez nehèz, de ha ekkora tüske van benned a barátod iránt (nem csoda, én kidobtam volna), akkor nem kellene ezzel tovább mérgezned magad, hanem szakítani, és keresni egy olyan férfit, aki párkapcsolatot szeretne, és nem alàz meg ilyenekkel.

A kíváncsiságból bepróbàlkozót szóra sem mèltatom. Offolnàm a helyedben, ne hasznàlgasson téged ingyen senki.

Megjegyzem, érdemes belegondolnod, egy ilyen kapcsolatban vagy utána hogy éreznèd magad, hogy a következő is kihasznált.

Egyik sem jó választás.

Tiszta lap kell neked.

2021. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értem mi a kérdés, hiszen már eldöntötted, mit akarsz tenni. Ha továbbra is szedvedni akarsz egy ilyen kupac kutyaszarban mint ami a párkapcsolatod és ilyen félmegoldásokkal akarod pár pillanatra jól érezni magad, akkor hajrá, de nem lenne egyszerűbb egyszerűen otthagyni a vadbarom pasidat és normális életet élni? De most komolyan, mire jó ez így neked? Még csak 24 éves vagy, mit keresel egy ilyen fostengerben, így akarsz még éveket leélni? Gondolkozz már.
2021. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Inkább szakíts, aztán szingliként kísérletezz, kalandozz, ahogy jólesik. Úgyse szereted, meg becsülöd már, akkor meg minek húzzátok egymás idejét?
2021. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts. Hűséggel magadnak tartozol elsősorban, nem neki. Senki sem ér annyit, hogy lejárasd magad ilyen szánalmas viselkedéssel.
2021. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Ennek így semmi értelme. Van az a típusú ember, aki gyűjtögeti a másik bűneit, hogy aztán nyugodt szívvel megcsalhassa. Hidd el, nem szimpatikus. Magaddal is kiszúrsz, ha olyan emberhez kötöd az életed, aki a véleményed szerint megcsalást érdemel. Akkor minek vagy vele? Nincs gyerek, van hova mennetek, semmi nem kötelez arra, hogy benne maradj ebben, hiába mentegeted fel magad. Én is ismerek olyan férfit, aki lajstromot vezetett eddig minden párjáról, miért érdemlik meg a megcsalást. 10 évig csalta a feleségét. Állítólag azért nem vált el, mert a gyerekeit nagyon megviselte az elköltözése. Ezt megerősíti, hogy amikor kirepültek, akkor tényleg elvált. De azóta az új nőjét is megcsalta. Többször is. Mindig van indoka. Ráadásul röhejes bűnei vannak annak a nyomorult nőnek. Pl. állítólag annyit hazudott neki, hogy megtört benne a bizalom. Aztán kiderült, a rengeteg hazugság az volt, hogy egyszer kapott egy jó reggelt, hogy aludtál sms-t egy hímnemű munkatársától. Ismerek egy másik férfit, aki soha semmi rosszat nem mond a párjára. Mindig tisztelettel, szeretettel beszél róla. Ő is csalta már meg, de nem gyűjtögeti a bűnlajstromot. Ő magában keresi a hibát és bevallja, hogy csak azért tette, mert kívánta az adott nőt. Nekem az utóbbi szimpatikusabb, ha már választani kell. Őszintébb. Nem ítélkezésből írom, mert én is hajlamos vagyok erre a bűnlista írogatásra. De azt jól tudom, hogy melyik a korrektebb.
2021. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Már leírtad, hogy mit akarsz tenni. Megcsalod. Akkor mi a kérdés? Azt akarod, hogy itt könyörögjön neked a gyakori közössége, hogy ne tedd?

Nézd, aki ilyen szinten van mint te is, azt semmi és senki sem fogja megállítani a terveiben. A fő probléma az, hogy a megcsalásban látod a megoldást te is. Ebből a szempontból nem vagy különb a párodtól. Szar kapcsolatban tengődsz, mert gyáva vagy kilépni belőle. Eszed nem sok van. Felőlem azt csinálsz amit akarsz. Neked lesz belőle még nagyobb problémád.

Én kilépnék egy ilyen semmilyen kapcsolatból a helyedben, és nem süllyednék még lentebbi szintre benne. A párod nem lesz hűségesebb hozzád csak azért, mert te is félredugsz. És az elégtétel amit érezni fogsz, kb. 5 percig lesz elég.

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de egy egyszerű gyenge jellemű, buta liba vagy. Megsértődhetsz(és a hozzád hasonlóak is), de a tényeken ez nem vàltoztat.

2021. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Gyere szexelj velem, senki nem tudja meg, 28 F, izmos test kőkemény farok
2021. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!