Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás esetén mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén mennyire fontos a diszkréció?

Figyelt kérdés

Igazából a morális szempontok alapján eleve nem szabadna odáig eljutni, hogy félrelépés történjen, de azért a statisztikák sajnos ezt nem igazolják. Azért érdekes, mert van abban egy disszonancia, hogy milyen sokan csinálják és közben milyen sokan el is ítélik.

Na de ha mégis megtörténik a dolog, akkor mennyire fontos szempont a diszkréció? Mert sokan nem rejtik véka alá a dolgot, nyíltan beszélnek róla baráti társaságban, munkahelyen, hogy mennyire jól érzik most magukat vagy milyen közös programokat szerveznek a szeretőjükkel. Mások viszont meg igyekeznek eltitkolni és a külvilág irányába eljátszani, hogy otthon minden rendben van. Mondjuk mindenképp szerintem csak fölöslegesen bonyolítja az életét, aki viszonyba kezd, mert rengeteg energia azt eltitkolni vagy ha nem akkor nyíltan megalázza a társát, persze ez lehet már nem érdekli és szeretné másokkal megosztani milyen új élményeket szerez.



2022. okt. 7. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy semmihez nem foghato izgalomma tolti el mindket felet.

Diszkrecio maximalisan. Van benne egy kettos megfeleles is hogy ha nem teszel eleget az elvartnak vajjon feldob e, ezert Legalabb a valos identitas nem felvetese mellett volt.

2022. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én világ életemben imádtam kapcsolatban élő nőket dugni.

Sokkal nagyobb az izgalom, persze a diszkréció alap.

2022. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre:

[link]

viszonylag friss (igaz tengerentúli) statisztika. a férfiak 8/10-e a szex miatt (rossz szex, vagy nincs), a nők ugyanez része az érzelmi elhanyagolás miatt lép félre. a nők diszkrétebbek, a férfiak kevésbé azok (a nők ritkán vallják be, a férfiak fele viszont rögtön elsírja az asszonynak, hogy rossz fát tett a tűzre).

és a hiedelemmel ellentétben a szeretői kapcsolatok 9/10-e nem éli meg a félévet sem, a legtöbb pedig egyszeri alkalmat jelent.

2022. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból elítélem azokat, akik fűnek fának kibeszélik a magánéletüket. Van ilyen nőből és férfiből is. Elmesélik, hogy a párjukkal hányszor meg hogyan csinálják stb. Én igyekszem teljesen elrejteni a magánéletemet mindenki elől, mert senkinek semmi köze hozzá.


Nincs szeretőm, de az aki képes erről dicsekedni meg kipofázni az egyszerűen idióta is egyben.

2022. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!