Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, szerintetek jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek jogosan akadtam ki azon, hogy a barátom a haverjaival azt osztályozza, hogy milyen jól sz*pok?

Figyelt kérdés

Múltkor kiderült (a dolog szempontjából mindegy, hogy hogyan), hogy a barátom és a haverjaival azzal szórakoznak, hogy kibeszélik, hogy melyikük barátnőjének milyen "vicces" testi jellegzetességei vannak, hogyan szeretkezik, meg mire izgul fel. Ráadásul a barátom exe szintén járt az egyik haverjával, és azon szórakoztak, hogy mint "közös viszonyítási pont" hozzá képest osztályozták a mostani barátnőik "teljesítményét - tehát az enyémet is.

Ezekkel a barátaival én is szoktam találkozni, vannak közös programjaink, és most kiderült, hogy mindegyik részletesen ismeri a legintimebb vágyaimat, szexbéli szokásaimat. Amikről azt hittem, hogy csak a párommal osztom meg, de ehelyett kiderült, hogy a barátaival is. Akikkel természetesen én is szoktam találkozni.



2016. ápr. 29. 00:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan. Ezek után elgondolkodnék, mennyire működhet ez a kapcsolat. Ilyen részletesen mindent kitárgyalni a haverokkal számomra túlmegy a határokon.
2016. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%

Azt, hogy jogos-e vagy sem, szerintem felesleges vitatni ebben a témában. Neked rosszul esik, ezt beszéld meg pároddal. Mondd el neki, hogy kellemetlenül érint, és szeretnéd, ha ezt privát dologként kezelné.

Nekem is rosszul esne, ha ilyen intim dolgokat beszélne ki nagyobb társaságban. Ugyan én is szoktam ilyesmikről beszélni egy (!) barátnőmmel, mert jól esik néha kibeszélni mindent valakivel. Ellenben rajta kívül senkinek nem szoktam ezt a témát érinteni. Az nem lenne számomra gond, ha egy, maximum két bizalmas barátjával szóba jönne a dolog, de amit te leírtál nekem se tetszene. Kellenek a valóban bizalmas baráti kapcsolatok, de ez a túlzás kategória.

2016. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
3%
Hát ha tényleg csak kapcsolatba csinálod akkor jogosan akadtál ki, de ha szórakozásból űzöd akár buliba, akár egy "jó pasinak" akkor elgondolkodnék...
2016. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 RRR ***** válasza:
92%

mi ez óvoda??


de ,igen teljesen jogos

2016. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudnék ilyen idióta lénnyel járni. (Szándékosan nem írtam férfit, mert a viselkedése alapján egy egysejtűhöz közelebb áll.)
2016. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akadnék ezen ki, nem érdekelne különösebben, hogy a haverjai is tudnak ezt-azt.
2016. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Én is kiakadnék!
2016. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
20%
Egy igen nagy társaság tagja vagyok és ott is elhangzanak néha ilyen dolgok. Van, hogy a lány is hallja éppen, mert ott van ő is. Nem csinálnak nagy ügyet a dologból. Én mondjuk nem vagyok az a fajta aki ebbe a témába beleszólna, igaz nem is tehetem, mert velem nem nagyon állnak szóba nők. Lehet azért, mert hiányzik belőlem ez a jellemvonás.
2016. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
98%

"Mondd el neki, hogy kellemetlenül érint, és szeretnéd, ha ezt privát dologként kezelné."


Régen rossz, ha ezt egy felnőtt embernek meg kell magyarázni.

2016. ápr. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
Igen, jogosan akadtál ki. Undorító tipikus, civilizálatlan férfi barom az ilyen. :( Én biztos nem állnék vele szóba többet, soha többé nem tudnék megbízni benne. Lehet neki ekkora vicc a szexualitás, de a legtöbb embernek ehhez bizalom kell, ő meg mókából osztogatja másoknak az információt.
2016. ápr. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!