Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő után és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és hogyan derült ki végül, hogy igazak a feltételezéseid és meg vagy csalva?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerintem 2x-3x megcsalt ebben az évben. Valamit mindig kitalált arra a hétvégére, amikor nem tudtunk találkozni. A legutolsó alkalommal majdnem sikerült az inflagranti, de furcsa módon ő megelőzött és azonnal elbuszozott hozzám (Bp. két ellentétes végében lakunk), hogy megbeszéljük a félreértéseket. Nekem ez is gyanús volt, mert ilyen hirtelen sose szoktuk egymást meglepni, hanem előre szervezkedünk.

Nektek sikerült végül lebuktatnotok a barátotokat, barátnőtöket? Hogyan? Mit csináltatok? Mi történt?



2022. okt. 18. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt a gyanúm sok évig, de annyira profin csinálta, hogy sosem bukott meg. Flörtöket láttam véletlenül, meg fura volt, hogy nagyon közvetlen nőkkel, mondhatni, bensőséges. Én voltam a hülye féltékeny, ha szóvá tettem. Aztán egyszer bevallotta. Több megcsalás is volt elmondása szerint.
2022. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, amikor már felmerül a gyanú egy normális önértékeléssel rendelkező embernél (nem féltékenységi rohamos, önbizalomhiányos emberről beszélek), az már nem lehet véletlen.


Nekem is volt ilyen megérzésem egy korábbi párkapcsolatomnál, ki is derült később, hogy nem volt alaptalan a megérzésem.


Ami gyanús volt: magával vitte mindenhová a telefonját, még a wc-re és a fürdőszobába is, tehát olyan helyekre, ahová soha azelőtt nem, illetve, ha véletlenül az ő telefonja volt közelebb és az ő telefonján néztem meg az aktuális időt, elkezdett hisztizni, hogy miért nyúlok hozzá, pedig korábban abszolút nem zavarta, ha az ő telefonkijelzőjén néztem meg, hogy mennyi az idő.


Szóval összességében szerintem bármi olyan jel lehet, ami addig nem volt jellemző a párodra és ha felhozol ezzel kapcsolatban valamit, akkor neki fog feljebb állni/felkapja a vizet teljesen alaptanul vagy túlságosan negédessé válik/csak úgy csokit/virágot hoz,stb. , új ruhák, frizura, sport,stb.


Nekem kb. 3-4 hónap volt, mire leesett.

2022. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

#2

"nem féltékenységi rohamos, önbizalomhiányos emberről beszélek"


Nem szeretek ezzel megbélyegezni senkit, ugyanis az esetek többségében ez már egy kialakult jelenség a korábbi rossz tapasztalatokból fakadóan.

2022. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

.

Ez egy taktikai bolha ami értesít ha jön új válasz

2022. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít kiderülésnek?

Azt vallom, ha már úgy érzed, akkor úgy is van...vagy legalábbis valami nagyon nem stimmel és beszélni kell a kapcsolatról.


Azonban amíg a másik tagad, addig a jóhiszeműség, szeretet, hitetlenkedés és a remény függönyt húz a szemed elé és te is tagadásba menekülsz.


Szóval valójában sosem az a kérdés, mikor/ hogyan derül ki, hanem, hogy eltűröd-e vagy véget vetsz a saját bizonytalanságodnak. ;)

2022. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!