Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért irogat még neki? Elvile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat még neki? Elvileg vége a kapcsolatuknak, együtt maradtunk,mindent megigért. Tegnap este kapott viber üzenetekből ( amit a telo képernyőjén láttam) derült ki, leveleznek. Hogy szembesítsem ezzel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Elég gáz, ha kémkedsz a párod után. Van így értelme? 0 bizalom.
2021. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, miért írogat még neki, hanem hogy miért maradtál vele megcsalás ellenére.
2021. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Rosszul vagyok ettől a telefonon véletlenül megláttam dumától. Nagyon gáz. Ezek után még kevésbé fogsz benne bízni, ennek mi értelme?
2021. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen kémkedett utána, a párja meg ugyanúgy csalja. Szóval a párja se különb azért, sőt!
2021. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az étkező asztalon hagyta a telefonját, így a felugró üzenetek elejét láttam.

Hittem neki, hogy minket szeret, hogy fontos neki a család.

Az mondta, ez egyszeri botlás volt. Miért irogat, ha mellettünk maradt?!

Igen, már nincs bizalom.

2021. nov. 5. 16:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem zárta le. Vmiért fontos az a harmadik.
2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem az a kérdés, hogy ő miért írogat neki, az a kérdés, hogy te miért hiszel egy ilyen tetűnek.

Egy valamit jegyezz meg: az emberek nem változnak SOHA, legalábbis pozitív irányba, maximum rosszabbak lesznek. Egyre többet, egyre pofátlanabbul tud, téged meg madárnak néz, akivel BÁRMIT megtehet.

Ha valamit te elnézel, akkor azt már nem ő csinálja veled, hanem te magaddal. Szóval: miért is tűröd el, hogy írogasson? Arra van önbizalmad, hogy egy gerinccel nem rendelkező, rossz vérű ember megváltozik, de arra nincs, hogy elhidd, tudnál magadnak ép párt találni?

2021. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem a kérdésre válaszolt.

Úgy szembesítsd, ahogy történt, láttad az asztalon véletlenül. Ebből még az is lehet, hogy a másik próbálkozik, ő lezárta. Nem írtad, hogy mennyire személyes/aktuális az üzenet.

2021. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehat a vonzalom nem mult el a leleplezodes hatasara. Vonzodik, ra gondol, akarja.
2021. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Fuh ezek a telefon nézegetős anyukák. Kivagyok tőlük
2021. nov. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!