Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jelent valamit hogy a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit hogy a szeretőm akivel régóta tart a viszonyunk megtartotta a telefonjában a kislányomal készült fényképeket amit küldtem neki nem törölte érezhet írántam ?

Figyelt kérdés

48F

27N



2022. okt. 31. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hamarosan a gyereked is a nevére veszi meg a feleségét is elhagyja.
2022. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó sok eszed van ha 50 eves csalados fosszerrel dugatod magad
2022. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Most vagy ez, vagy az egyén egy kissé(?) pedo.
2022. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dugópajtinak miért küldözgetsz képeket a gyerekedről? És miért nézel bele a telefonjába?
2022. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem a gyerekemet küldtem el hanem magamat amin a gyerekel vagyok 2képet és nem nézem a telefonját hanem Ö monta amikor beszélgetünk
2022. nov. 1. 09:10
 6/9 A kérdező kommentje:
És Ö kérte hogy küldjek képet mert már rég talizunk látni szeretet volna Ö is küldött de én azt töröltem
2022. nov. 1. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak ő tudja, hogy mit érez. Lehet, hogy csak a barátságot, a köteléket erősíti az ilyen gesztusokkal. A húgomnak is volt ilyen kapcsolata, a férje halála után 4 évvel. Néha mentek moziba, vitt a gyereknek csokit, húsvétra kis ajándékot, de ennyi. Megmondta, hogy ott a 3 kamasz gyerek, nagy háza, nyaralója, közös vállalkozás, ő már 50 éves, nem válik. Fenntartotta volna a kapcsolatot, mert

nem kapna a maga korában egykönnyen másik barátnőt. A húgom rövid úton feladta.


Lehet, csak mondta a szeretőd, hogy a képeket megőrizte. Meg is mutatta neked?

Még fiatal vagy. Muszáj ilyen ingoványos kapcsolatra pazarolnod a maradék fiatalságodat?


Mélyebb, jobb ez a kapcsolat már nem lesz, perspektívája nincs.

2022. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nőt a gyerekén keresztül lehet a legjobban megfogni.

“Régen találkoztunk”, írod. Hát azon kívül, hogy egy tipikus kommunikáció trükk, másról nincs szó. Rég találkoztatok, kedve támadt egy kis találkozásra. Ezt érzi, nem többet.

2022. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet a gyerekedet kedvelte meg es o hianyzik neki nem te.
2022. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!