Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felnőtt emberként mire jó ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt emberként mire jó ez?

Figyelt kérdés
Az egyik "exemmel" szétmentem, mert az ex megcsalt már a kialakulóban lévőség elején, minden kapcsolatott megszakítottam. Erre fél év után rám ír h hogy vagyok, puhatolózik, meg fussak össze vele beszélgetni.Nem is értem mi ez felnőtt emberként.

2022. nov. 3. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Te lehet felnőtt vagy, de ő ezek szerint nem.

Ennyi, igazából. 😃

2022. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi 😃
2022. nov. 3. 20:33
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak d.ghatnékja támadt, és bepróbálkozott nálad, hogy hátha belemész ebbe.
2022. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem jött össze a másik
2022. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, csak anno közöltem vele h "exekkel" nem tartom a kapcsolatot. Ezek szerint annyira gyerekes h ezt se tudta fölfogni... Van ezer exe, nem igaz h pont engem kellett betalálnia 😃 Na mindegy, természetesen leráztam, direkt olyanokat kapott írásban amit nem szeret 😃Elengedtem...
2022. nov. 3. 20:57
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
#5 A kérdésed alatt írtad, hogy megszakítottál vele minden kapcsolatot, így gondolom csak szimplán törölhetted az ismerőseid közül, hogyha most tudott írni neked.
2022. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

"Ezek szerint annyira gyerekes h ezt se tudta fölfogni..."

Szerintem meg az a gyerekes, ha gyerekesnek nevezünk valamit, valakit.


Főleg, hogy nem tudod felfogni, hogy ez nem arról szól, hogy ő nem tudja felfogni, amit mondtál, csak ennek ellenére próbálkozik. És ha így sikert ér el, akkor ő lesz a kivétel.

2022. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor a gyerekek nem ezt csinálják? Mondják nekik valamire h ne csinálják, de már csak azért is megteszi.... 😃 😂 Na jól van márrrrrd 🤦‍♀️hagyjuk 😂
2022. nov. 3. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Az én exem 5 év után fogta fel, hogy vége van. Addig 3-4 havonta különböző platformokon felbukkant, írogatott nekem. Tavaly ilyenkor lettem terhes a kislányommal és akkor írtam meg neki mikor újra felbukkant, hogy vége van és örökre. Terhes vagyok és nemsokára férjhez is megyek. Nincs és nem is lesz folytatás, ne is reménykedjen ebben. Azóta el is tűnt, mint szürke szamár a ködben. Szerintem nem gyerekes a viselkedése, csak egyszerűen leszrja, hogy te nem akarsz vele kontaktot fenntartani és erőszakolja magát. Nem tisztel sem téged, sem pedig a döntésedet.
2022. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Bocs haver, de ha direkt olyanokat írtál neki amit nem szeret, akkor kicsit te is infantilisen viselkedtél... Ezek szerint mégsem olyan hű de könnyedén kezeled hogy kérdést is kiírj róla 😂

Nem ekézlek tovább, de szerintem érzed a disszonanciát. Simán megmondod, bocsi de nincs értelme találkoznunk, tovább kommunikálnunk és sok sikert kívánsz. Ennyike, kezed már felnőtt, érett fejjel.

2022. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!