Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt dolgozó emberként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osvath14 kérdése:

Felnőtt dolgozó emberként szerintetek mi az a "fórum" az az "élettér" ahol imerkedni lehet, úgy ha az ember nem tagja kiterjedt baráti társaságnak?

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek például ha szeretek íjászkodni érdemes lehet belépni egy klubba? Vagy például manapság járok vezetett túrákra ha már szeretek túrázni. Nemigen van jobb ötletem.

Sokan vagytok hasonló cibőben amúgy mindkét oldalról?

24/F


2016. szept. 1. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Élelmiszerüzlet.
2016. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírás elolvasása előtt pont azt akartamn írni, hogy hobbi. :) Igen, a túrázás kiváló alkalom az ismerkedésre, mert lehet közben beszélgetni meg minden (kivéve a teljesítménytúrázást).
2016. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
a netet meg az utcat felejtsd el meg a discot is ezek a hobbik jok lesznek sok sikert
2016. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb,amikor úgy ismered meg a másikat, hogy már közös a hobbitok. :) Hobbit-ok :D :P bocs,ezt nem hagyhattam ki :DD

Szóval jól csinálod. Túrázás, futás, íjászat stb. ami csak tetszik. :) Soha nem lehet tudni.A társkeresőt sem vetem meg teljes mértékben,de NAGYON óvatosnak kell lenni!!Igazából hallgass a megérzéseidre. :) Oda menj,ahol jól érzed magad,és ott majdnem biztos olyan emberekkel fogsz találkozni,akik hasonlóak. :) Nem könnyű.Ez egy türelemjáték.

De igazából erre az egész társkeresésre azt mondanám, hogy soha nem tudhatod hogy hol, kivel, és mikor találkozol. :)

2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,más város új emberek akik jönnek,mennek az életemben.Ált. munkahelyi kapcsolatok meg is maradnak annak.Szerintem is lehet mindenféle hobbik kapcsán új ismerősöket és akár barátokat is szerezni. Mostanság elég elfoglalt vagyok,de ha kicsit szabadabbá válok én is beiratkozok,ill befizetek néhány ilyen helyre :) 29n
2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meetupok, önkénteskedés új hobbi, illetve régi hobbik közösségivé tétele (pl amit az íjászkodással kapcsolatban mondtál). Párkeresésre nekem ezek nem váltak be, de hogy ne érezzem magam egyedül egy új városban, ismerősök és barátok szerzésére bevált.
2016. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kocsma
2016. szept. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint jó úton keresgélek.
2016. szept. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!