Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem azokhoz szól, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz szól, akiket csaltak már meg, miből tudtad, érezted lebukás előtt, hogy a párodnak van valakije?

Figyelt kérdés
Másképp viselkedett? Hideg volt veletek?
2022. nov. 21. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkora hülye voltam, hogy nem éreztem meg. Csak utólag került minden a helyére. Miért volt hideg, megalázó, el-el tüntető, telefont nem felvevő. Hát ki mint él úgy ítél. Gondoltam ha én nem csajom, ő sem. Jött a hideg víz rendesen. Másfél évig tartott. Szerinted?
2022. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Erzelmi megcsalas szamit? Bar ki tudja volt-e testi ..

Probaltam nem hisztizni rajta, de egyre jobban veszekedtunk emiatt, mikor titkolozni kezdett akkor meg foleg. O meg keltette bennem a buntudatot,hogy csak bekepzelem es nincs semmi koztuk csak baratok.

Aztan beleneztem a beszelgetesekbe, hulye voltam es meg azutan sem szakitottam vele rogton..

Aztan mar annyira veszekedtunk ezen, allandoan,hogy szerinte tonkretettem a kapcsolatot es kieroszakolta a szakitast tolem! Akkor is legyek en a hibas.

Szakitas utan meg folytattak a csajjal, mintha en nem is leteztem volna. Szerintem mar ossze is jottek. Kihasznalt potleknak es ennyi.

Azota az onbecsulesem 0. Nagyon tonkretett ez a dolog.

2022. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Túlságosan odafigyelt mindenre velem kapcsolatban, az autóját túl tisztogatta, sex heti egyre csökkent, haverja elszólta magát, hirtelen meg akart venni nekem mindent, megszűnt a munkaidőbeni haza szaladgálás. Persze tagadott mindent, csak h a csaj kitette facera h kapcsolatban van vele, szó nélkül repült....
2022. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#2 érzelmi megcsalás nem létezik!
2022. nov. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Telefon dugdosás nálam is volt. Mármint, hogy a seggfej vitte még a klotyóra is magával ahonnan néha hosszas furcsa beszélgetés hallatszott ki. Ritkuló szex. Munkából nem jött haza, csak sokkal később. Egyre ridegebb volt volt velem. Egy igazi gyökér.
2022. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!