Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután lebukott hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután lebukott hogy megcsalt a párotok, utána hogy tudtatok lefeküdni, csókolózni vele annak tudatában, hogy előtte mással volt? Változott valamiben a szexuális együttlét köztetek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 07:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
Mar megcsalás előtt van vége. Nem a megcsalással van vége.
2022. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezd meg hozd a bnődet hogy segítsen.

Ha erre képes lennél asszertívan, biztos hogy igent mondana.

Az ilyen pasik ilyenek.

2022. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Azóta dominát játszom, alázom a sexben mint a sz@rt 😃
2022. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha ezt akarod akkor erőszakold meg hozzá a lelked.

Így hogy ez a kérdés felmerült csak így lehetséges.

Én nem tudnék hozzá érni sem nemhogy szeretkezni. Szeretkezni? Neki nem is az ha mással is dugott. Arra meg készülj fel hogyha ezt most elnézed akkor több ilyen alkalom is lesz, mert tudja hogy megteheti. Majd beedződsz, sok sikert, boldogságot nem kívánok, mert az úgysem lesz.

2022. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne gusztusom hozzá, úgy hogy előtte másban járt. Folyamat az járna a fejemben hogy miket művelt a másik nővel, míg nekem hazudozott.
2022. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

Jaj de érzékenyek vagytok. Annyi megcsalás van a világon, az ember eleve nem monogam

Akkor a nyitott kapcsolatokkal mi a helyzet?

2022. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
A nyitott kapcsolatnál meg van beszélve, nincs sunnyogás és nem alkalmas rá mindenki. 15#
2022. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

#16

Én aztán leszarom, hogy mennyi megcsalás van a világon. Attól nekem nem lesz elfogadott, és a gusztusom sem lesz nagyobb hozzá. Akinek meg van kedve nyalogatni más váladékait a társáról, tegye. Nekem soha nem volt és nem is lesz. Inkább egyedül maradok egész életemben. Nem félek tőle, nagyon is szabad idilli állapot, amiben nem kell ilyen kompromisszumot kötni akaratom ellenére.

2022. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
29%

Akkor ennyi erővel soha ne nyalj meg senkit sehol, mert hacsak nem egy szűz lánnyal, fiúval jössz össze akkor ott már jártak előtted nemi szervek a párodon…


Mit számít az hogy lefeküdt melletted mással? Ott sem voltál, lehet nem is tudsz róla… az emberek csak ösztönből dugnak össze vissza

2022. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor ennyi erővel soha ne nyalj meg senkit sehol, mert hacsak nem egy szűz lánnyal, fiúval jössz össze akkor ott már jártak előtted nemi szervek a párodon…"

Csak éppen nem mindegy, hogy 2 hónapja dugott mással, vagy előttem pár órával.

2022. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!