Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miután lebukott hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután lebukott hogy megcsalt a párotok, utána hogy tudtatok lefeküdni, csókolózni vele annak tudatában, hogy előtte mással volt? Változott valamiben a szexuális együttlét köztetek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 07:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezek után én sem leszek hű.
2022. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Váltam.
2022. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

Én is leváltam érzelmileg es elkezdtem pasizni.

Eleinte majd elhánytam magam attol hogy mást kell csókolnom, meg csak az volt bennem, hogy neki viszont ez ment, meg amikor a másik ölel: az hogy lehetett neki jó hogy őt más öleli?

Jó nehéz volt magamat ráerőszakolnom arra hogy mással csókolózzam szexeljek. Mert ő is ezt tette.

Aztán később már arra igy gyúrtam hogy csakazert is legyen orgazmusom is mással. Azt is kierőszakoltam valahogy magamból.

De akkor is hányingerem van utólag a másik pasiktól. Akiket nem is szeretek meg semmi és így csinálni.


Pont az nem érdekelt hogy a páromat hogy tudom vagy hogy nem megcsókolni:D

2022. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De elsősorban azokat kérdezem akik utána együtt maradtak és szexuális életük is volt együtt.

2022. nov. 26. 08:06
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

En vele maradtam így.

Csak később dobtam ki, bosszú után.

2022. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
5-ös mi volt a bosszú?
2022. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

#6

Az, hogy lesüllyedt a szintjére.

2022. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%

Hogy én is k.félgetek másokkal.

Ez ugy magamban volt bosszú csak. Mivel nem tudta.

Aztán kidobtam. Mikor teljesen leváltam. Akkor sírt csak ő.

Aztán barátok maradtunk, olyan ia volt h en hoztam össze pr.ostival (akit ismerek):D

De aztán vissza kellett vennem, mert mozgolódások miatt még bevittek volna kerítés miatt:D

Mivel vannak ilyen rosszkörökbeli ismeroseim is, mert egy rakat pasi ismerosom is, valahogy lazán elkezdtem üzletelni.

(De magyar diplomas nő vagyok csak véletlen igy alakult hogy a kereslet-kínálat közepén álltam:D)

2022. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
*Ismerek értelmes pr.stikat is meg egy rakat pasit szexre, igy elkezdtem összehozogatni őket. De jobb volt leállni, mert illegális és nem akartam bajt
2022. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Pont ezért váltam, mert többé nem lett volna semmi olyan, mint előtte. Nem tudtam volna hozzáérni, megcsókolni, nem bíztam volna benne. Ö meg már akkor máshoz futott vigasztalódni, mikor a betegségem miatt lehangoló voltam, és kevesebb lett a szex (heti egy a kétnaponta összebújásból, tehát még csak az se, hogy egyáltalán nincs). Gondolom, a feldolgozás ideje alatt se lett volna türelmesebb.

Akárki akármit mond, a megcsalással vége a kapcsolatnak. Kivéve talán egy esetben: ha már eleve halott, mert nem szereted már. Így az se fáj még nem érdekel, ha félrelép.

2022. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!