Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Szerintetek miért zavarja annyira a nőt? Apuka miért titkolja, ahelyett hogy szakítana vele?

Figyelt kérdés

Gyerek apja amikor 12 hetes terhes voltam (tervezett baba) lelépett egy másik nővel de a nő nem engedi hogy beszéljen velem és eljöjjön a a bábavl kapcsolatos vizsgálatokra pl.:ultrahang de apuka még is eljön úgy hogy a nő nem tud róla és kummunikál is velem sőt minden egyes alkalommal az a téma hogy mi újra együtt leszünk stb.

Ezeket meg tudta a nő és ultimátumott adott az apukának vagy a gyerek vagy ő.

És inkább van vele mint hogy nálunk rendbe hozta volna a dolgokat.



2022. nov. 27. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Megijedt az apaságtol valszeg.
2022. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát akk bacca meg.

Fizesse. Te is legyél paraszt.

2022. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát baccki milyen élethelyzetekben vannak egyesek. És még azt hittem az én életem szar.
2022. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

#3 ugye?

Számomra a fenti putris felfogás, nem tudnék nektek olyan élethelyzetet mondani , hogy elhagyjam a terhes feleségem a saját gyerekemmel - de lehet én vagyok a konzervatív hülye f@sz

2022. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nem hoznek vele rendbe semmit, mert nyugodtan lelépett más nővel.

Most szinte biztos menekül tőle is, DE ne hidd, hogy össze jön veled, mert képtelen leragadni egy kapcsolatban.

A gyerek miatt kutya kötelessége lesz veled kommunikálni és gyerektartast fizetni, de hidd el, hogy ha visszafogadnád ismét lepattintana.

Kell az neked, hogy kétszer hülyére vesz?

2022. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kell az neked, hogy kétszer hülyére vesz?"

Igen, pontosan ez kell a kérdezőnek. Elsőre nem volt elég világos neki a helyzet.

2022. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Az eléggé baj, mert a kicsinek nem lesz jó, hogy: "apa itt van, de anyával osszekaptak és elment" az biztos.
2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem szeretnék vissza menni hozzá nem vagyok madár😅 csak kiváncsi lettem volna arra hogy a nő miért ilyen mi zavarhatja ennyire apukáról meg tudjuk hogy egy fasz.
2022. nov. 27. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már le a neved te szerencsétlen, ha kamu kérdéseket írsz ki
2022. nov. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd a no azt is mondja neki, ne fizessen gyerektartast, ne lassa a gyereket se. Ha vele marad, nehez eveid lesznek, sajnallak.
2022. nov. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!