Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném meglepni. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meglepni. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekelne.

Egy lánnyal ismertkedünk bő egy hónapja.

Most lett vége egy 3 éves kapcsolatának ezért most egy helyben toporgunk, amit meg is értek.

Szeretném meghódítani.

Most lesz a névnapja hétvégén és arra gondoltam, hogy főzök neki valamit..nem vagyok az a nagy szakács, de szerintem örölne neki, gyergya vacsi stb.Szerintetek jó ötlet?

Nem akarom elszúrni.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2022. szept. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó ötlet. Feltéve, hogy volt már fent nálad, és már lefeküdtetek. Ha nem még, akkor lehet azt hinné, hogy erre játszol. Ami félre ne érts, nem is lenne csoda egy hónap után.
2022. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem csináld, én tuti értékelném! Valószínűleg felmerülne bennem, hogy a szexre hajtasz, de ha nem pusholod ezt a dolgot, ebből két forgatókönyv bontakozhatna ki (attól függően, hogy mennyire vagyok félénk csaj):


1. Elkönyvelném, hogy romantikus alkat vagy, ezt pedig nagyon nagyon értékelném, de félénk lennék lépni.


2. Elkönyvelném, hogy félénk vagy, és átvenném az irányítást, elcsábítanálak, mert nagyon imponálna, hogy ennyi energiát beletettél, és ugyanannyira komolyan gondolnám veled, mint az első.


Konklúzió: Csináááld! :D

2022. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagy megkíméled magad egy nagy koppanástól és hagyod az egészet a 3,14csába. Fel sem tudta dolgozni de már nekiáll ismerkedni. Jár a keksz neki. Ne legyél madár!
2022. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez aaaaaaaaz barátom!!! Ez egy jó ötlet! A nők értékelik hogy igyekeztél. Nem kell túlspiráznod gyertyafénnyel meg hasonlókkal, inkább egy üveg jó bort, pezsgőt készíts be :)
2022. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nagyon kedves, mi még 6 év után is meglepjük egymást ilyesmivel.


Azok a srácok(?) meg akik itt madaraznak, meg megdugtad nemdugtadoznak, azok jól vannak? Titeket ki bántott?

Minden kapcsolat egyedi, szex akkor van amikor nektek megfelel.

2022. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd a fenébe. Te csak búfelejtőnek vagy jó, semmi másra.


Le sem zárta magában a kapcsolatot, te arra kellesz, hogy felejtsen, aztán majd jön álmai szerelme és vele jön össze.

2022. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van vacsi?
2022. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!