Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan Hölgy,aki csalja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan Hölgy,aki csalja a párját,férjét és a pasi popsiba is dugja ? Ha igen,mi az oka? Szereted,élvezed,de otthon nem kapod meg ?Vagy csak a pároddal nem jó ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 3. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Van. Az az oka, hogy olyan részeg, hogy nem tudja, hova célozzon.
2022. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Otthon nem kapom meg…. És jó !
2022. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesebben válaszolnék erre a kérdésre, ha a stílusáról nem az sütne, hogy egy olyan perverz férfi kérdezi, aki otthon a válaszokra hegyezi a cerkáját.
2022. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom azert mert a ferfi eszre veszi hogy mas rakta bele a lukaba.
2022. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettővel szoktam. Élvezik és én is.
2022. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta egy házas nővel folytatok viszonyt,és igen,popsiba is csináljuk.Azért mert ő is szereti,és persze én is.


Szereti,élvezi a popsiszexet,de otthon a férje nem figyel rá,önző a szexben,így máshol keresi a szenvedélyt.

2022. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igazad van a legtöbb esetben a férj önzés, elhanyagoló viselkedése vezet ide
2022. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Igen,sok ilyen elhanyagolt nőt ismertem/ismerek.

A szerető karjaiban meg kivirágzanak,mert az megadja nekik ami otthon már rég nincsen meg.

2022. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!