Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Google Maps máshová tette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Google Maps máshová tette a barátnőmet hétvégén, amikor rákérdeztem azt mondta otthon van. Egyéb más gyanús tevékenységet is észleltem. Hazudott, megcsalhatott engem?

Figyelt kérdés

A hétvégén nem találkoztunk, be vagyunk egymásnak jelölve a térképen és néha rá szoktunk nézni a másikra. Nem tartjuk betegesnek, mert mindketten a saját családjaink tagjaival is be vagyunk jelölve, szülőkkel és testvérekkel meg egy-két jóbaráttal. Ebből nincs baj mert nekünk ez teljesen szokványos.

Hétvégén egyszercsak elment a legközelebbi városba, de előre szólt, h bulizni megy a barátnőivel. Semmi bajt nem csináltam belőle. Viszont aznap este ránéztem a térképre és egy lakóépületben volt. Arra gondoltam biztos valamelyik barátnőjénél iszogatnak, szórakoznak.

Másnap reggel ránéztem és ugyanott volt, ott frissítette a telefonja az állapotát, közben többször is elmozdulgatott néhány métert, tehát ott tartózkodott folyamatosan. Délelőtt ráírtam, h jól van-e, épségben hazaért-e és azt mondta, h igen már otthon van és nincs semmi baj.

Nekem ez furcsa volt, h miért mondja ezt. Egészen késő délutánig, estig ott tartózkodott abban a házban és akkor láttam meg, h a térképen elindul hazafelé.

Utólag leültem vele beszélgetni az esetről, de váltig azt állítja, h végig otthon volt másnap a buli után és nem tudott magyarázatot adni miért rakta az ikonját oda a térképre, mert nem is ismeri azt a környéket. Amikor mondtam neki, h láttam elindult haza, arra csak annyit mondott, h délután csak beugrott a városba és azt láthattam, h mozog a térképen.

Aztán hab a tortán, h tegnap este megint bement a városba ugyanoda. Amikor rákérdeztem, h mit csinál, azt mondta, h csak beugrott a barátnőjével sétálgatni. Ekkor kissé eldurrant az agyam és felhívtam, h akkor mit keres megint ott, ahol múlt héten volt. Összevesztünk, leállította a követést a térképen és kikapcsolta a telefonját.

Ma reggel furcsa módon azonnal eljött hozzám megbeszélni ezeket a félreértéseket, de szerintem nem mondott igazat, valakihez ő elment célzottan és még hülyének is néz, úgy érzem.

Mit gondoltok, érdemes ezt folytatni?? Nagyon nagy kétségek dúlnak bennem, hogy fel vagyok szarvazva.

(Mindketten 28 évesek vagyunk, ha számít.)



2022. okt. 20. 12:42
A kérdező szavazást indított:
egyértelműen megcsal és még hazudik is, mielőbb szakítani kell vele
esélyes, h megcsal, de amíg nincs 100% bizonyíték, egyáltalán nem biztos
utána kéne járni, meggyőződni róla 100%-ban, mert ez így csak feltételezés
nem biztos, hogy megcsal, csak nem akar beszámolni mindenről, h hol jár
igazat mondhatott, de nem feltétlenül érdemes megbízni benne, figyelni kell az apró jelekre
igazat mondott, ha mindig is őszinte ember volt, most sem hazudhatott
44 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem mondott igazat.
2022. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Erről a térképről csak annyit hogy mi is követjük egymást a térképen, és a múlthéten felhivtam videochaten hogy merre jár mert a térkép szerint a várostól 20kmrel arrébb járt valahol éppen kocsival és nem értettem hova megy

Ezért felhivtam és kamerán mutatta hogy otthon van a kertben és füvet nyír....

Szóval én nem görcsölnék ezen a témán ennyit

2022. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gyanúsnak gondolom azt is, h egyből eljött hozzám, pedig sose szokott váratlanul meglepni mert mindig előre megbeszéljük a találkozókat.

Arra gondolok, h ha történt valami, nem akarta hogy én menjek el és rajtakapjam valamin, amiről nem tudok. Teljesen fel vagyok zaklatva.

2022. okt. 20. 13:30
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Azért ezek a dolgok nem mindig megbízhatóak.

[link]

Szerintem nyilván a párod is tudja, hogy látod mikor hol van, így elég nagy hülyeség lenne hazudni. Én a helyedben rákérdeznék egyenesen, hogy miért mutathatta őt oda a térkép. Ha látod hogy zavarba jön, akkor vaj van a füle mögött. Ha nem, akkor meg valószínű nem jó helyre rakta őt a maps.

2022. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ja bocs, azon valahogy átugrottam, hogy már rákérdeztél. Így viszont gyanús a reakció, szerintem okkal gyanakszol.
2022. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem jött zavarba, ugyanúgy mesélte el ezeket az eseteket, mint amikor másról beszélgetünk. Annyi viszont biztos, hogy a rábeszélő készsége mindig nagyon jó szokott lenni, ezt nekem már korábban is pedzegette.
2022. okt. 20. 13:43
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Volt már...
2022. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Egy jó párkapcsolat alapja a bizalom. A bizalomhoz nem kell semmiféle alkalmazást letölteni. Régen nem is volt internet, akkor hogy bíztak meg az emberek egymásban?

Ha megfigyeled a saját viselkedésedet, te már nem is magában az emberben bízol (azaz nem bízol) hanem egy kütyüben.

Próbáld meg ezt az egészet félretenni és elgondolkodni azon, ha nem lennének ilyen alkalmazások akkor csak úgy "a la nature", meg tudnál bízni a párodban?

A bizalommal lehet élni, és visszaélni is. Ehhez kell jól ismerned a párodat, hogy ő vajon milyen típus lehet? De ehhez nem kellene a Google Maps normál esetben.

Ha meg már nincs bizalom, akkor nincs meg az egyik kapcsolati alappillér, így meg megette a fene az egészet.

2022. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon furcsa az is, h amióta összevesztünk és beszélgettünk ezekről, azóta mindenre reagál Messengeren de azonnal. Előtte meg órák is elteltek anélkül, hogy válaszolt volna még úgy is, hogy éjjel-nappal fent van FB-n. De most bármit írok, rögtön megnézi és válaszol....
2022. okt. 20. 15:12
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, hogy félrelépett-e, de ha igen, teljes mértékben meg tudom érteni. Egy ennyire bizalmatlan, folyamatosan és ijesztő mértékben stalkoló, rosszindulatú ember mellett egy ép nő nem hinném, hogy jól tudja érezni magát.

Te egyfolytában azt nézed, hogy mibe tudnál belekötni, és mibe tudnád belemagyarázni, hogy megcsalt. Aztán a végén pont ez a viselkedés fog oda vezetni, hogy vagy félrelép, vagy egyszerűen kipenderít.

2022. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!