Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lenne jogos megverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jogos megverni az öcsémet és a páromat/jegyesemet, akik a hátam mögött megcsaltak?

Figyelt kérdés
Áprilisban jegyeztem el a barátnőmet, akiről tegnap kiderült, hogy a saját testvéremmel csal engem. Ilyen szintű gyalázat meg se fordult a fejemben. Egyszerűen őrjítő dühöt és csalódottságot érzek. Hányingerem van tőlük és szívem szerint addig verném őket, míg meg nem halnak. Nyilván ezt nem tehetem meg, de ezt a szégyent nem tudom elfogadni. Mégis mit lehetne tenni ebben a helyzetben? Én 26 éves vagyok, az öcsém 24, a párom 21...

2022. dec. 4. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

"ezt a szégyent nem tudom elfogadni"

Kinek a szégyene?

Akik a hátad mögött összejöttek.

Távozz higgadtan és méltósággal.

2022. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

A 21 éves még nem érett jegyesi feladatokra. Nem a klasszikus családmodellek világát érjük, nagyon ritkán jön hosszú távon is be az, ha egy nő ilyen fiatalon házasodik. Úgyhogy azért te se gondolhattad komolyan, hogy egy tini kor végét élő nő (szociológia szempontjából a 21 még kamaszkor végének számít) komolyan készen áll a házasságra. Ettől eltekintve nyilván gerinctelen dolgot tett, de te is túlságosan naiv és idealista vagy.


Az öcséd tényleg egy féreg. Valószínűleg alapvetően is van valami viszály vagy testvérféltékenység köztetek. Ha ezt nem sikerült eddig megoldani akkor ezek után pláne nem fogjátok tudni. A kapcsolatmegszakítás a legjobb opció.


A verekedés még azt mondanám öcséddel belefér ha 5 évesek vagytok, de egy nőt megütni még ilyen eset után sem társadalmilag elfogadott.


Én azt gondolom, hogy ha dühlevezésnek egyből fizikai bántalmazás jut eszedbe, akkor veled is nagy gondok lehetnek.

2022. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire. Ignorálni mind a 2-t egy életre. Az jogos.
2022. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Lehet öcséd jobban meg dugta most már miért nem grupeneztek ,szerintem ved el szép egy család lesztek faterod nem dugta meg még véletlenül 😂
2022. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyok agresszív. Ettől függetlenül azért lássuk be: ez nem egy szokványos helyzet. Nem akármilyen méreg van bennem és nem jelentéktelen dolog váltotta ki. És nem, nem ez volt az első gondolatom. Bánatomban jól leittam magam. Másnaposan, tehetetlenül érzem azt, hogy elégtételt kellene vennem.
2022. dec. 4. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Öcsinek én adtam volna egy darab nagy maflást, de megverni nincs értelme.

Kicsit még hálás is lehetsz nekik hogy időben megmutatták mindketten mekkora férgek. Jobb ezzel minél hamarabb tisztában lenni.

2022. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek. De azért gondold végig lehet jobban jártál. Egyik nő megy és jön egy másik. Hidd el sokkal jobbat kapsz. Mutass azt hogy boldog vagy. Utazz, sportolj, menj edzőterembe vagy sétálni.
2022. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 hajaj mennyi ilyet látok, hogy 18 vagy 19 éves kiscsaj aztán ott villog a gyűrű az ujján. Közben 2t nem mer szólni. Ez a divat mostanság, csak a srácok félnek, hogy valaki "lenyúlja" a csajukat és azért. Nem tudom.


Amúgy a kérdésre. Ignoráld őket egy életre. Fájdalmas, de a bosszú nem éri meg. Sz.rd le őket magasról. Keress egy rendes nőt, fiatal vagy

2022. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy nálad sokkal gyengébb nőt megverni, az aztán nagy dicsőség lenne.


Értem, amiért haragszol, engem is csaltak meg, de ostobaságok helyett kiléptem a kapcsolatból, ők meg éljenek csak együtt.

2022. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Innemtől nincs akadája egy hármasnak. Nem is hiszed hány családban van ez így. 26L
2022. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!