Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatal, párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, párkapcsolatban, házasságban élő nők! Félrelépnétek egy alkalommal, csak azért mert olyan a leendő partner, ami vonz benneteket, és szívesen átélnétek milyen lehet vele a szex?

Figyelt kérdés

Mondjuk, más mentalitású, komolyabb gondolkodású, érettebb, esetleg más mérettel rendelkező, stb mint a párotok.

Csak egy alkalom, a kíváncsiság miatt!!!


2022. dec. 7. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Soha az elwtben nem hajtott még kíváncsiság szexre.


Vagy maga a férfi vonz és nedvesít be, vagy kémia van, meg izzik a levegő, vagy bagzási mániám van, de hogy kíváncsiságból?

2022. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*életben
2022. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha más mentalitású emberrel akarnék lenni, akkor nem a párommal lennék. Komolyabb gondolkodású vagy érettebb a páromnál nem nagyon lehet eddigi tapasztalatok alapján. Arról meg mégis honnan szereznék tudomást, hogy milyen mérettel rendelkezik?

A kérdére válaszolva, nem tenném meg.

Egyébként én tök simán el tudom kerülni, hogy ennyire vonzódjak máshoz is. Egyszerűen nem kell figyelmet, időt és energiát fordítani arra az emberre, akit vonzónak tartunk, ha egyébként egy monogám párkapcsolatban élünk.

2022. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem dobnék el 10+ évnyi jó kapcsolatot, csak azért mert kíváncsi vagyok.
2022. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Nem értem, ilyenkor mire kíváncsi az ember. A szex csak szex. Bemegy a kuki a punciba. Francnak kellenek idegen farkak.
2022. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem!!!! Nekem érzelmek nélkül nem megy a szex. Kíváncsiságból nem teszem szét a lábam senkinek.
2022. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy kamu dolog. Te nemcsak a kivancsisag miatt probalnad hanem mert odavagy erte, vonzz a másság.. :) Ez csak süket duma amit írsz, nyilván jó alibi.
2022. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rw fiatal vagy és egy öregebb pasival kavarnal tök nyilvánvaló. Hajrá!
2022. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Jav. Te
2022. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Minek? "Milyen vele a szex"?? Hát nyilván nem olyan jó mint a párommal aki már ismer és tudja hogy mit szeretek, mi jó nekem.
2022. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!