Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás mely formáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás mely formáját érdemes megbocsájtani? Igaz, hogy ha valaki évekig több nővel megcsalt, akkor házasságban, illetve lebukás után sem lesz képes végleg megváltozni? Mi a rosszabb, ha több nővel csalnak évekig, vagy eggyel tart évekig?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Nincs értelme megbocsájtani.
2022. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
1-2, fizikális értelemben vettet, TALÁN megbocsájtanák, amennyiben ugyan azzal történik. Érzelmit felesleges.
2022. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Annyira ritkán van olyan, hogy a megcsaló tényleg megbánja a dolgot és nem csak bszarik, hogy a másik elhagyja és akkor nem lesz aki elviselje, hogy általánosságban az a válaszom, hogy egyiket sem.


Nagyon sok tucat megcsalós-megbocsájtós-megint megcsalós sztorit láttam, voltam én is az egyik meg a másik oldalon is és ezek közül egyik sem végződött jól.


Ezzel együtt az elméleti lehetőség persze megvan.

2022. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez teljesen helyzetfüggő. Van amikor érdemes megbocsátani, ez függ az adott szituációtól, másik reakcióját, te érzéseidtől, stbstb.
2022. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se néznem el, mindegy, hogy mi a neme, vagy a mennyiség, sőt az sem érdekel, hogy érzelmi vagy testi síkon történt.
2022. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Ha ennyire nem jó és ennyire más kell neki, akkor menjen.. De vissza soha többet ne jöjjön.
2022. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem már a flört is az. Es talán ez a maximum amit én megbicsátok(vagy inkább ezért még nem szakítok)

De dobtam már ki olyat aki "csak" csókolózott mással éspedig 4 évet voltunk együtt eljegyzés is volt.

De nekem "csak" egy csók is már egy világképet tört bennem össze.

2022. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
egyszer, egy "könnyebb" esetet lehet elnéznék, de ha az megismétlődik, akkor már nem
2022. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Fuh ha az én barátnőm megtudná hány valaki volt mellette.... attól hogy párod van még nem kötelező állandóan azzal az eggyel lenni. Én úgy vagyok vele ha találok időközben jobbat azonnal lépek.. szabad döntése van mindenkinek kit választ.
2022. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Bármelyiket, ha megjön a fűtésszámla, a gyerekek meg fáznak és éhesek.
2022. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!