Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt, hogy csak úgy leleptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy csak úgy leleptetek egy szeretői viszonybol szakitas nélkül, miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Mert fájt amit csinált velem. Szerettem mindennél jobba. Ő viszont nagyon kevésszer nézte azt, hogy mivel tud igazán boldoggá tenni. Egyszerűen túl sok minden volt már bennem.
2022. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8# szerintem meg az a szemét dolog, hogy a sértett fél olyan rohadtul önző, hogy észre sem veszi hogy a másik, már csak az ő örömére van vele, hogy őt bodognak lássa. Miközben a pasin egyértelműen látszik hogy nem érez már semmit.

Feltételezve hogy a kérdező a nő, a sértett fél.

Azért nem árt azon elgondolkodni, milyen kapcsolat az, ahol a nőt nem érdekli a pasi érzései?

Nem tudom ki az a fejletlen gondolkodású ember, de én nagyon is odafigyelek arra hogy a másik akar engem? Szeret engem? Rajong értem, vagy csak használ?

Önbecsülés tudod...

2022. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

#10


Tegyük fel van egy szeretői viszonyom, amit bármilyen okból, de máról holnapra meg akarok szüntetni. Nem eltűnni fogok, hanem Beszélek a partnerrel, és illedelmesen közlöm vele a tényt. Ezzel bár tudom megbántom, és űrt hagyok magam után, de később, esetleg hajlandó lehet úja kezdeni, mert nem voltam bunkó, és csupán kellemes dolgok jutnak eszébe.

Ugyanakkor, ha csak eltűnők, akkor ez az emlék fog neki legelőször felidéződni, ha később újra megkeresném.

Kapizsgálod?

2022. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13as kapizsgalom. Akkor a te logika alapján a "pasim" már soha semmit nem akar tőlem azért tűnt el :))

Tiszteletben akkor lehet tartani valaki érzéseit, ha ismerjük. Ha tisztességesen elem all és elmondja sokkal korrektebbnek tartottam volna és többet nem keresem. Mondjuk most már nem keresem mert úgy vettem, hogy vége. Csak így minden szép közös emlék ellenére csalódott vagyok benne..

2022. dec. 17. 15:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van Kérdező.
2022. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!