Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt, hogy csak úgy leleptetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy csak úgy leleptetek egy szeretői viszonybol szakitas nélkül, miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 16. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Csak.

Nem volt rá szükségem tovább.

Most mit magyarázkodjak?

Észreveszi magától is hogy nem keresem a társaságát.

2022. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát azért szeretői viszony, mert ott nem kell szakítani és magyarázkodni.
2022. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg mindenki megérdemel annyi tiszteletet hogy legalább elköszönjenek tőle. Nem kell magyarázkodni, de azért bunkók se legyünk már egy olyan személlyel kivel egykor jó volt.
2022. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1es köszi. Nyers, de igaz. Most már ertem kb miért tűnt el ebben a stílusban. Azért rosszul esik mert a 3assal egyetértek.
2022. dec. 16. 12:14
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

4# Nézd, én nem vagyok bunkó, nekem is éppen olyan rosszul esik leépíteni a másikat. Még el is sírnám magam, tényleg szép időkszakok ezek közösen.


Ha elköszönök tőled, az ugyanolyan fájdalmas mint az, amikor leépül, kimerül egy kapcsolat, és nem kereslek többé, ami fel fog tűnni egy idő után.

Ha nincs kimondva a vég, még mindig ott a remény bennem is, hogy lehet hogy egyszer újra együtt leszünk.

Neked is jobb az, ha a boldog együttlétek maradnak meg, és nem az hogy lezártam a kapcsolatot és szakítottam.

2022. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1#voltam.
2022. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyat, hogy 6 év után ghostingolt az egyik fél. Mondjuk voltak előzményei hogy már egyik fél sem érez úgy a másik iránt. Azért durva.
2022. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

5-ös. Tudom nem nekem írtad, de hagyjuk már ezt a süketelést.

Gyávaság nem vállalni azt hogy már nem akarsz többet találkozni, szó nélkül eltűnni, hagyni hogy a másik őrlödjön ez miatt. Ez egy nagyon szemét dolog.

Meg majd biztos ha valaki szó nélkül lelép, és tegyük fel 2 év múlva felbukkan hogy most újra jó lenne szexelni, majd szóba állnak vele. Esetleg ha valaki fogyatékos. 😅

3-as voltam.

2022. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

#4

Aki szeretői, vagy bármilyen viszonyból csak eltűnik az saját magát minősíti. Nem kell magyarázkodni, csak közölni, ennyi volt és szia.

#5

Fent leírtam a magatartás értékelését. Gondold át amit írtál.

Szerinted az aki csak úgy lelép, mennyi eséllyel van egy olyannal szemben aki normálisan lezárja, és később újra kezdené?

Normális embernél "0"

Nem csak a jelenben kell gondolkozni, hogy mi az egyszerű abban a pillanatban, hanem hagyni kell kiskaput, hogy akár vissza is lehessen menni, ahonnan kizártad magad.

2022. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9es nem értem ezt a logikadat.

Hogy állj szóba még olyannal aki így viselkedett veled?

2022. dec. 16. 16:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!