Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gáz ha a szerető szól a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a szerető szól a férfi párjának, hogy vele csalja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És milyen szöveggel lenne érdemes?
2022. dec. 17. 11:49
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Konkret dolgot irj, mikor es hogyan lett atverve, miota megy. A tobbit elintezik egymas kozott.
2022. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem gáz, ahogy az is gáz, hogy ha valaki megcsalja a párját. A férfi a párjának tartozna hűséggel, a szerető pedig a férfinek diszkrécióval.

Ha arról lenne szó, hogy a szerető megsajnálta a csajt (de ha így van, miért hirtelen nőtt ki a gerinc, miért nem akkor, amikor szeretőnek állt?), akkor nem lenne gáz szólni, de általában nem felebaráti jóságból teszik ezt, hanem abban reménykednek a szeretők, hogy a férfi majd egyenesen az ő karjaikba rohan vigasztalódni, ami persze nem szokott megtörténni egy ilyen árulás után.

Te miért szeretnék szólni? Mit szeretnél elérni vele?

2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Voltam szerető. A fejemben megfordult a gondolat, de sosem vetemedtem erre. A végén válás lett és összejöttem a nővel.


Szóval szerintem egy szeretőnek 2 opciója van. Ha szereti őt a másik fél, akkor fog lépni. Ha pedig nem lép, akkor vagy beletörődik ebbe a hosszútávú állapotba, vagy (mivel sérti az önbizalmát) dobja az illetőt és elfelejti.


Attól, hogy beárulod neked nem lesz jobb. Csakis a bosszú vezérelhet. Érdemes arra energiákat pazarolni? Én nem tenném az biztos, inkább magamra fordítanám azt a drága időt.

2022. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerető ugyan még sosem voltam, viszont férjes asszonyként én egyáltalán nem érezném gáznak, ha valaki szólna, hogy mégis kivel élek együtt, sőt. Nagyon is hálás lennék neki, hogy nem hagy tudatlanul, függetlenül attól mik a valódi szándékai. Akár bosszúból is, nem bánnám, de jobb tudni az igazat. Legalábbis szerintem.

Ha szerető lennék, akkor valószínűleg amúgy nem lenne pofám beárulni a pasit a feleségének, hiszen valószínűleg előre tudtam, hogy mire vállalkozok (ha a fickó engem is átvert, az külön történet, akkor nem is lenne kérdés, hogy szólnék), abban az esetben, ha nyílt lapokkal játszott ő is, én is, ritka gusztustalan lenne egyszer csak X év után úgy dönteni, hogy akkor én elárulom a bizalmát. De mint említettem, feleségként ezt igenis tudnám értékelni. Legalább egy valaki őszinte lenne velem.

2022. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj lehet te kapd az elso gyomrost ... a masik dolog meg az hogy megalazod ezzel .
2022. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem arulnam ve, hisz azert voltam a szeretoje mert szerettem. Es meg ha el is mult volna az erzes, mindenki tudja mi kovetkezne. A pasi meghazudtolna, elmebeteg hazudozonak allitana be, vagy elhordana mindenfele lotyonak aki csak dugni kellett es ertektelen mint nő es ember. Rossz lenne ha vk akit szerettem igy beszelne rolam meg akkor is ha tudom csak mentene a boret, de biztos igazi harag is lenne benne. Es tenyleg lelket rombolo azt is latni kivulrol,vegignezni hogy valaki hogy kifordul onmagabol, lealjasul hogy vedje a szutyok hazassagat. Barhogyis, azt a not elvette, sok koti hozza es aki szeretonek all, annak be kell tartani az iratlan szabalyokat is mint diszkrecio es sirig tarto titok.
2022. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Rendsseresen csalom az asszonyt és Ö is tudja kivel mert ismeri a szeretöt. Néha beszélnek is de nem érdekli ahogy a szeretöm se filozik ezen.
2022. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Eszembe nem jutott volna.

N

2022. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem szép tőled bocsi…:(
2022. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!