Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gáz ha a szerető szól a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a szerető szól a férfi párjának, hogy vele csalja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 11:32
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
40%
Hosszú és hányatott életem alatt voltam szerető, és volt szeretőm, de ezt a fajta indiszkréciót soha nem tartottam helyénvalónak.
2022. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ, mikor. Ha évek után jut eszedbe, hogy hát ez az egész helyzet nem olyan kényelmes, az kicsit ciki. Úgy értem, ha tudtad az elejétől, hogy a férfinek van egy másik személy, mégis rákattantál, akkor igazán homewrecker vagy, szóval semmiképp nem fogsz "jól" kijönni a dologból. Szeretnéd megtartani a férfivel a kapcsolatod? Akkor előbb vele beszéld meg, hogy te már lépni akarsz, és abbahagyni a titkolózást. Ha szeret téged, akkor kiáll majd melletted, és pontot tesz az ügy végére ő maga, neked nem kell csinálni semmit. Vagy az sem kifejezetten zavarna, ha a pasi elhagyna emiatt? Ha úgy gondolod, ez a következmény nem tör össze, és jobb szeretnéd a lelkiismeretedet tisztára mosni, akkor tedd meg. Még ha kínos, gáz, kellemetlen is lesz bevallani, akkor is jó dolgot fogsz cselekedni, és megszabadulsz ettől egy tehertől. Vagy esetleg most jöttél rá, hogy van valaki más a pasinak rajtad kívül, régebb óta? Akkor pláne minél előbb cselekedj, nem gáz, hisz te se tudtad. Még ha fájdalmas is ez a másik nőnek, ha te vallasz színt neki, hálás lesz neked érte. Senki nem akarna hazugságok közt élni.


Hogy hogyan tudasd vele, hát... Ahogy mondtam, csak akkor menj oda a másik nőhöz te, ha nem bánod, ha a kapcsolatodnak is vége lesz. Mindenképpen a lehető legőszintébben beszélj, hívd el valahova a hölgyet, hívd meg egy kávéra vagy ilyesmi, és számolj be róla, mi és hogy történt. Nem kell a legszaftosabb részletekig elmenni, de fontos, hogy a nő tudja, hogy mióta tart a dolog, és mennyire előre haladott, és hogy a párja hogyan viselkedett veled a kapcsolatotokban. Van egy csomó ilyen videó a neten, facebookon is láttam már megosztva, nézz meg párat!


Nem tartozol semmivel a férfinek. Mi ez a marhaság, hogy "diszkrécióval tartozik" egy szerető a megcsalónak? Hagyjuk már a mellébeszélést, mintha nem tartozna a férfi felelősséggel a tetteiért... Nincs ilyen szabály, a félrelépés gerinctelenség, ha tetszik, ha nem, pont. Ezer meg egy jobb megoldás van ennél, amivel nem alázza meg a párját ennyire. Nem mellesleg téged is leminősített, amikor ebbe a szerepbe helyezett, ahelyett, hogy megtisztelt volna vele téged, hogy te legyél számára az egyetlen. A saját döntése volt. Ha nem szereti már a párját, akkor hagyja el, mielőtt a háta mögött mással kavar. És ha a régi párját meg tudta csalni, nincs garancia rá, hogy téged nem fog. Ezt sose felejtsd el. El fogja árulni a bizalmadat, ahogy elárulta a párjáét, nem lesz gerince hozzá, hogy előbb dobjon téged, és csak aztán menjen más után. Személy szerint az ilyen embereket taszítanak, szóval én a te helyedben úgy dobtam volna ki a pasast, mint a huzat, ha rájövök, hogy valakit megcsal velem, vagy ha valakivel megcsal engem. Szerelem ide vagy oda, senki nem érdemli meg, hogy így lealacsonyítsa magát, csak mert egy férfiember nem tudta a gatyájában tartani a lelkesedését. Ennél még az is jobb, ha örökre egyedül marad az ember, semmi szükség rá, hogy ilyen aljas dolgok töltsék meg valaki mindennapjait, egy olyasvalaki felől, aki semmi tiszteletet nem tanúsít afelé, akit elvileg szeret. (És mielőtt a férfiak nagyon felháborodnának... ugyanez igaz fordított esetben is, ha egy nő csinálja ezt a párjával. A nemek nem számítanak, a megcsalás minden irányban aljasság.)


Ha vallani fogsz, sok sikert!

2022. dec. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!