Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha azt hiszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azt hiszi a barátom, hogy megcsaltam? Bizonyítéka is van rá pedig nem is azt jelenti az a bízonyiték? Több lent. 18/L a barátom 23/F

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideje vagyunk együtt, nagyon aranyos, kedves, ráadásul szép srác a barátom. Jó vele együtt lenni, beszélgetni. Nem is volt soha féltékenykedős. De tegnap facebookon oda írt az exem, több bejegyzésem alá, hogy nagyon szeretlek szerelmem.... no komment. A barátom meg azt hiszi így, hogy megcsaltam, de miért csalnám meg? Ilyen szép, rendes srácot, meg amúgy is soha nem csalnék meg senkit! Az exem azt írta még ráadásul a barátomnak messengeren, hogy őt szeretem még, sajnos a barátom elhitte hiába mondtam, neki, hogy őt szeretem hiába szól most minden bizonyíték ellnem!

Mit csináljak, hogy vissza kapjak a szerelmemet? Alig voltunk még együtt meg amugy is örökre ő kell, mert annyira aranyos és normális volt mindig velem!

Meg azt is mondta a barátom, hogy félre ismert engem, nagyot csalódott bennem, de hát én őt szeretem nem hiszi el? Nagyon vissza akarom kapni.

Még csak most kezdtem el igazán szeretni.



#kapcsolat #megcsalás #csaltam meg
2022. dec. 31. 07:13
1 2 3 4
 1/32 Noren1989 ***** válasza:
22%
Vihar a biliben.
2022. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy eddig aranyos, meg kedves volt, de ezzel bebizonyította, hogy komoly baj van a toronyban. Örülj neki, hogy hamar kiderült.
2022. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%

A barátodnak ismernie kellene téged annyira, hogy tudja mikor mondasz igazat. Ez így sajnos nehéz ügy.

Az exed nyilván féltékeny, azt akarta szétmenjetek. Ami sikerült is. Őt kell meggyőznöd, mondja meg a frankót.

2022. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
34%

Semmit.

Ugy se hagy el. Most csak hisztizik. Hagyj neki idot magában gondolkodni.

2022. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
A bizonyíték az lenne ha te is csorgatnád a nyálad az exedre, ennek viszont semmi jele tudtommal. Ezt értesd meg azzal a fafejű pasiddal is, ha meg nem menj hagyd ott és keress valami normálisat.
2022. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan aranyos, normális, ha ilyesminek bedől, ez szándékos provokáció az exedtől, 23 évesen már ennél logikusabban gondolkodhatna.

Felejtsd el, ha nem hiszi el neked!

2022. dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
5%
Ez egy nagy kamu! Csalod az exeddel. Nem szoktak ok nélkül ilyet írogatni.
2022. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Én itt nem látok bizonyítékot. Fordítsd meg neki a szitut. Kérdezd meg, ha neki volna egy exe, aki láthatóan nem tudna beletörődni a szakításbe( ilyen bármikor bárkinél lehet, életszerű dolog), és az illető ex olyan zavaros agyú lenne, h mindenáron tönkre akarná tenni őt és az új kapcsolatát, nos ebben a helyzetben a barátod hogy érezné magát? Ha ellene nem szolna semmi, csak az ifióta exe szemétkedése, és te lennél aki őt emiatt vádolja, nem gondolná azt jogosan h éretlen hülyegyerek vagy? És tedd hozzá neki, mert most pontosan ezt gondolod róla. Ha ez sem segít, simán hagyd, mert egy éretlem hülyegyerek.
2022. dec. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk nem a te oldaladra billenti a mérleget, ha szó nélkül hagyod. Reagálhatnál valamit a bejegyzések alá, pl.:


"Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem vesz fel! Sajnálom, hogy nem sikerült továbblépni. Azért kívánom neked, hogy hamar találj valakit, aki viszonozza a figyelmed! Azonkívül megkérnélek, hogy a jövőben mellőzd a hasonló zaklató jellegű kommenteket!"

2022. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Ezért kell tiltani az élet mindenhol, most a saját károdon tapasztalom meg.

Mondd meg ennek a főnyereménynek, hogy csalódtál benne, és ha neki ennyi elég a szakításhoz, akkor valószínűleg csak ürügyet keresett. Aztán hagyd ott a p.ba, és tàvozz emelt fővel, méltósággal. Ne alázd magad azzal, hogy könyörögsz meg bizonygatsz.

Így _esetleg_ leesik neki, ha szakítás után se lát együtt az exeddel, hogy egy barom volt, és ő kér bocsánatot.

2022. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!