Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőmnek részvétet nyilvání...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőmnek részvétet nyilvánítani ?

Figyelt kérdés

Meghalt a szeretőm édesanyja.. Tudtam, hogy beteg. Sokat beszéltünk erről és arról, hogy szenved. Mostanában nagyon elvolt, magába zárkózott emiatt ezért kicsit el is tavolodtunk. Hagytam, mert láttam, hogy nagyon elvan.

Megtudtam mi történt, de ugye nincs mit tennem. Semmit sem tehetek ami nyilvános.

Fontos nekem, szeretem is, de tudom maga alatt van és ilyenkor (is) a család az első.

Nem tudom mit tegyek, hagyjam vagy írjak neki valahogy kívánjak részvétet.


2023. jan. 16. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
ALAP.
2023. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Írj neki röviden, az egyéb témákat, találkozó felvetését én viszont most hanyagolnám.
2023. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy részvetnyilvánítasból senki nem gondol rosszra, privatba meg nem is látják (jo esetben) Szerintem is írj. Csak ennyit.
2023. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én hagynám.
2023. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Nekem pont fordítva volt,hozzám jött megnyugvásra,segitségért...

Eleinte finoman háritottam,hogy ez a családjára tartozik,nem rám!

2023. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Írj. Abból baj nem lehet, ha látja az együttérzésedet. De abból lehet ha nem látja.
2023. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Írtam végül. Váltottunk pár sort, akart látni és végül sikerült összefutuni egy kicsit egy ölelés erejéig.
2023. jan. 17. 05:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Látod? Biztos rosszul esett volna neki ha nem írsz. :)
2023. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 ez genyóság volt, ha a családjára számíthatna, akkor te nem lennél
2023. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 👍
2023. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!